www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 07/16/2019 - 11:25

Plánujete obnovit vozový park své společnosti? Potřebujete dodávku pro soukromé účely? Pravděpodobně se rozhodujete, zda investovat do zbrusu nového modelu, nebo zvolit raději ojeté užitkové vozidlo za mnohem přijatelnější cenu. Víte o tom, že jakýkoliv automobil ztratí na hodnotě ihned, co si ho zakoupíte v autosalonu? Právě z daného důvodu se spousta firem i soukromých osob rozhoduje pro ojetinu.

Ojetá dodávka vám může klidně sloužit dalších deset, ba dokonce i dvacet let, pokud ji předtím měl majitel, jenž o ni pečoval. Jaké užitkové vozy jsou nejžádanější?

Mercedes Sprinter

Jako první se vám nabízí Mercedes Sprinter v mnoha variantách. Obecně platí, že čím mladší užitkové vozidlo je, tím je dražší. Mercedes Sprinter vyrobený v roce 2012 s najetými 380 000 kilometry vás vyjde na necelých 300 000 korun. Pokud byste však prahli po novějším provedení, počítejte s tím, že cena poroste. Třeba Mercedes Sprinter vyrobený v roce 2017 už stojí více než 660 000 korun.

Mercedes Sprinter

IVECO Daily

Další velice populární užitkový vůz je IVECO Daily. Opět si můžete vybrat z mnoha alternativ. Dokonce v bazarech seženete i zánovní modely, například IVECO Daily vyrobené v roce 2016 s najetými 6 124 kilometry vás vyjde na 765 000 korun.

V případě, že hledáte společnost, která vám nabídne užitková vozidla, potom se podívejte do pestrého produktového portfolia firmy VANS CENTRE. Jedná se o centrum specializované výhradně na užitková vozidla, jako jsou furgony, vany, minibusy, pick-upy, přívěsy a podobně. Obrátit se však můžete na specialistu i v okamžiku, kdy budete shánět osobní automobil, nákladní vůz a podobně. Stejně tak ve výčtu služeb najdete výkup vozidel, financování či ubytování. VANS CENTRE má široké zaměření. Spokojení budete s proklientským přístupem a kvalitními službami.

Iveco Daily

reklama: