www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/15/2021 - 21:17

Děti nerady slyší o prvním září uprostřed prázdnin a letních veder, avšak rodiče vědí, že jako každý rok, i letos letní měsíce rychle utečou, a najednou zavolají školní povinnosti. A pak se, poslední srpnový týden, ve zmatku tísní několik zoufalých rodin rozebírajících si zbytky nevyhovujících batohů a aktovek. Nezakončete léto také v tomto hektickém stylu a zamyslete se nad výbavou vašeho dítka již nyní.

Právě čas hraje ve váš prospěch

Ať již zajdete do kamenného obchodu či zvolíte nákup z českých e-shopů, máte dostatek prostoru pro výměnu, zvážení a v případě zboží, které není skladem, i délku dodání. Vše tak vybíráte bez stresu, s rozmyslem a bez nátlaku.

Základ je jasný

Kvalitní školní batoh či aktovka je opravdu ten nejdůležitější stavební kámen. Dětská záda se stále vyvíjejí a rostou, je tedy opravdu nutné je rovnoměrně zatížit kvalitní taškou, která jim padne jako ulitá. Nepočítejte také s tím, že školní batoh vydrží déle jak dvě sezóny, obzvláště u školáků prvního stupně, kdy by jim měl padnout akorát. Skutečně zainvestujte a nechejte si poradit od odborníků. Jen si vzpomeňte, co všechno do nich naloží, jaké množství učebnic a pomůcek.

Probuďte v dětech touhu

Pořiďte jim sešity s jejich oblíbenými hrdiny, či frajerské dvoupatrové penály plné fix, pastelek a veselých pravítek. Také pytlík na přezůvky nabízí nepřeberné množství barev a materiálů.

Přizvěte svá dítka k výběru

Možná vás vaše holčička překvapí tím, že namísto obrázku panenky by měla raději výbavu s králíčkem. Neopomeňte tedy své ratolesti přizvat k výběru a vyslyšte jejich názor či přání. Přeci jen to budou oni, kteří budou věci nosit a používat.

A pořiďte jim i něco navíc. Radost jim jistě uděláte třeba novou dětskou knížkou či hrou do kapsy, se kterou si budou moci pohrát o přestávkách se spolužáky.

 

reklama: