www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 02/23/2022 - 22:44

Písemný projev musí být vždy bezchybný, zejména spolupracujete-li se zahraničním klientem, na kterém vám skutečně záleží. Složité technické překlady či jazykové korektury by měl proto dělat odborník se znalostí práce s jazykem. A kde takového profesionála najít? Ať už potřebujete vyhotovit překlady nebo si chcete nechat zkontrolovat vaše texty po gramatické a stylistické stránce, můžete se obrátit na agenturu Express překlady.

Obecné texty i technické překlady

Poptáváte překlady z češtiny do italštiny? Či překlady dokumentů do angličtiny nebo technické překlady? Nic nepředstavuje problém, agentura pro vás zpracuje překlady diplomů, vysvědčení, bakalářských i diplomových prací, právních textů a smluv, soudní dokumentace i webových stránek a propagačních materiálů.

Překlady 24 hodin denně 7 dní v týdnu

Máte speciální přání? Neváhejte agenturu kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a domluvte si překlad na míru, a to kdykoliv. Zkuste si vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Na webových stránkách Express-preklady.cz uvedete informace o překládaném textu či textech a také termín, do kterého potřebujete text přeložit. Do hodiny vám agentura pošle kalkulaci požadované služby a jakmile ji odsouhlasíte, vybraný překladatel, případně korektor začnou na zakázce pracovat.

Překlady do 32 jazyků

Nejčastěji jsou poptávány překlady dokumentů do angličtiny. Agentura Expres překlady však disponuje 90 překladateli, kteří překládají do dalších 31 jazyků, a tak můžete poptat i překlady z češtiny do maďarštiny nebo jiného méně užívaného jazyka.

Hlavní je spokojenost zákazníků

Poté, co je vám zpracovaná zakázka odevzdána, můžete ji do čtrnácti dnů poslat překladateli zpátky s vašimi připomínkami. Zároveň vám agentura poskytuje možnost být při překládání textu s překladatelem v neustálém kontaktu. Tak alespoň budete vědět, jak překlad textu pokračuje.

I jazyková korektura je důležitá

Kromě překladů se ovšem agentura zabývá, jak již bylo zmíněno výše, také jazykovými korekturami. Korektoři vám zkontrolují text po gramatické i stylistické stránce, opakující se slova nahradí synonymy, chybná slova a slovní spojení vymění za jiné.

reklama: