www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 02/25/2020 - 16:38

Mnohým z nás se čas od času stane, že před výplatou chybí finance na provoz domácnosti nebo vyřešení nějaké nečekané události. A mnohdy tomu tak je v tu nejméně vhodnou chvíli. Rozbije se pračka, je třeba pořídit dětem další pomůcky do školy, uhradit nečekaně vysokou složenku, případně zaplatit exkurzi do zoo. A známí či příbuzní nám nezřídka nemohou v daný okamžik pomoci, případně se je stydíme o potřebné prostředky požádat.

Krátkodobá půjčka do výplaty je produkt, na který dosáhne téměř každý

Krátkodobé půjčky bez doložení příjmu jsou řešením nečekané naléhavé situace pro drtivou většinu populace. Jedná se o nejsnadnější způsob, jak dostatečně rychle získat potřebný finanční obnos. A jelikož v České republice sice stoupla průměrná mzda, nicméně zároveň vzrostly i ceny zboží, služeb a náklady na bydlení, nelze se divit, že nebankovní půjčky před výplatou využívá značný počet obyvatel naší země. Zejména ti, kdo nepracují na lukrativních pozicích, nebo každý měsíc platí nemalý nájem či splátku hypotéky, mívají před výplatou opravdu hluboko do kapsy. Nejčastěji hrozí dočasný nedostatek rodinám s dětmi, nevyhýbá se ale ani těm, kteří žijí sami a mají relativně vysoký plat.

Jaké výhody má půjčka bez doložení potvrzení o příjmu?

V první řadě právě to, že není nutné předkládat potvrzení o příjmu vystavené zaměstnavatelem. Ušetří se tak potřebný čas, v naléhavé situaci je proto půjčka do výplaty velice ceněnou službou. Krátkodobá půjčka bez doložení příjmu je navíc často jediným možným řešením pro všechny, kterým banky odmítají z jakehokoi důvodu pomoc poskytnout. Mnozí totiž sice pracují, ale jejich výplata v porovnání s nezbytnými pravidelně hrazenými výdaji nezaručuje bankovním domům dostatečnou bonitu klienta. A pokud poradce dospěje k rozhodnutí, že by dotyčný nemusel být schopen řádně splácet, je půjčka zamítnuta. Sítem bank navíc neprojdou ani ti, kdo mají záznam v registru dlužníků.

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu pomůže s rekonstrukcí i při pořízení nového vybavení

Půjčka bez doložení příjmu umožňuje realizaci nové koupelny, podlahy či pořízení moderních elektrospotřebičů v podstatě každému. Pomůže zaplatit dovolenou, dětský tábor, školu v přírodě i vyúčtování služeb spojených s užíváním bytu. Překážkou nejsou nízké příjmy ani v minulosti pozdě zaplacená složenka. Na půjčku bez nutnosti doložení potvrzení o příjmu dosáhnou dokonce i ženy na mateřské dovolené. A pokud jsou splátky řádně a včas hrazeny, u další půjčky je možné získat i vyšší sumu.

Jak získat půjčku bez doložení potvrzení o příjmu?

Stačí vyplnit krátký formulář na internetu a hned po schválení putuje sjednaný obnos přímo ke klientovi. A celý proces posouzení žádosti trvá jen chvilku, maximálně 24 hodin. Žadatelé navíc mohou kromě tradičního převodu peněz na svůj bankovní účet ve většině případů zvolit i další možnosti doručení financí. Oblíbené je zaslání prostředků složenkou nebo doručení hotovosti kurýrem na zadanou adresu.

Jaké jsou největší výhody půjčky před výplatou?

Vyřízení půjčky bez doložení příjmu je zcela zdarma, navíc je umožněno i předčasné splacení. Zažádat lze nejen z domácího PC, ale také z mobilu a tabletu; stačí jen připojení k internetu. Půjčka bez příjmu ihned je tak optimálním řešením i pro ty, kdo se dostanou do finanční nouze na pracovní cestě či na dovolené v zahraničí. Není žádný problém vše úspěšně vyřídit z libovolné země na světě. A její splátky lze rozložit až na 84 měsíců. Krátkodobá půjčka bez doložení potvrzení o příjmu navíc nemusí mít ani příliš vysokou sazbu RPSN.

reklama: