www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/26/2019 - 15:02

Složenka, se kterou nikdo nepočítal, nedoplatek za mobil nebo elektřinu. Ale jak to všechno řešit?

Občas prostě přijdou, ani nezaklepají a rovnou se pozvou dál do bytu. Nenadálé vydání, které je zapotřebí co nejdříve, protože takříkajíc včera bylo pozdě. A kde tak najednou vzít peníze? Sousedé se zdráhají, příbuzní nic navíc nemají. Pokud si vše dobře propočítáte a víte, že na splácení budete opravdu mít – není potom nejsnadnější variantou malá nebankovní půjčka? Nemusíte kvůli ní v noci vstávat, nikam telefonovat nebo chodit osobně. Stačí jen připojení k internetu a také mobilní telefon při ruce.

Výplata peněz může proběhnout do patnácti minut

Bez dlouhého čekání se v době internetu samozřejmě každý snadno obejde. A podobnou výhodu nabídne samozřejmě i půjčka ihned na účet. Krátká smlouva, nulové poplatky, flexibilní možnost pro všechny žadatele – získat až patnáct tisíc korun je vlastně docela snadné. A splátky? Jeden týden je nejkratší lhůta, ale dva, tři nebo čtyři týdny jsou další eventuality. Můžete si tedy navolit půjčku, která bude přesně podle představ. Bez ručitele a zástavy, bez nutnosti využití směnek. Důvěra je přeci na prvním místě, půjčka je krátkodobá, takže papírování nemusí být víc, než je opravdu nutné ze zákona.

Kolik je tu vlastně podmínek na žadatele?
* 18 let a více. Tedy plnoletost, protože v opačném případě legislativa půjčku vůbec neumožní.
* Doložit vlastní příjem. Živnostník, zaměstnanec, penzista nebo také přivydělávající si student.
* Vlastní účet v bance, mobilní telefon, email, vepsání všech kontaktních údajů do formuláře.

Celá žádost přitom nemusí zabrat víc, než je opravdu nutné – tedy řádově minuty vašeho času. Důležité také je, že se nebude nikdo na nic vyptávat a zjišťovat. Celá online půjčka je totiž zcela bezúčelová, tudíž ji můžete použít naprosto, na co jen chcete. Děti a jejich lyžařský kurz nebo letní tábor. Nová mikrovlnná trouba, lednice či jiný spotřebič, který je akutně třeba nahradit. Nebo klidně jen nákup na víkend, protože výplata nepřišla v termínu, který jste původně očekávali.

Termín půjčky se dá velmi jednoduše prodloužit

A co když nestíháte dodržet splátkový kalendář podle původního plánu, potřebujete ještě týden navíc? V tom případě je velmi snadné se dohodnout. Odklad splátek za malý poplatek až o další čtyři týdny je samozřejmě možností, kterou lze využít v případě dalších nenadálých výdajů. Život si prostě nevybírá, ale i složitá situace má své řešení s dobře promyšlenou malou půjčkou…

Jak rozeznat férového poskytovatele malých úvěrů?

Podle čeho si vlastně vybírat, když se řekne menší nebankovní půjčka? Sjednání je otázkou minut, ale volbě konkrétního poskytovatele byste měli věnovat přeci jen o něco více času. Třeba si prověřit pár základních věcí, které zaručují vysokou důvěryhodnost té či oné firmy. O čem je řeč, o co nám nyní přesně jde?
* Nechce žádné peníze předem. Když chce někdo platit už před půjčkou, zřejmě to není ok.
* Má sídlo v ČR na ověřitelné adrese. A také webovou prezentaci s řadou důležitých informací.
* Pověst je opravdu dobrá, když si ověříte reference ve vyhledávači, najdete kladné ohlasy.

Je to vlastně snadné, najít někoho opravdu transparentního, ale musíte brát na zřetel i maličkosti. Když nemůžete dohledat reference, zřejmě jde o nováčka – a ti jsou bohužel vždycky trochu pochybní. Pokud se ale obrátíte na renomovanou společnost, můžete si být jistí rychlou odpovědí i jednáním. Blesková reakce na celou žádost je samozřejmostí, teď už si jen rozmyslet částku a dobu splatnosti půjčky.

reklama: