www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/15/2021 - 21:20

Jen málokterá kosmetická značka se může pochlubit tak rozmanitým portfoliem jako právě Puressentiel. Postará se kompletně o vaší beauty rutinu, připraví relaxační aromaterapii a doplní domácí lékárničku. Slibuje, že stejně tak čisté, jako je složení jejich produktů, bude i potěšení je objevovat a používat.

Puressentiel vás naučí využívat sílu přírody každý den

Puressentiel čerpá především z postupů tradiční přírodní léčby a znalostí sběratelů bylin. To, že práci s nimi má skutečně “v malíčku”, potvrzují nezávislé studie a také neutuchající obliba klientů. Vždyť se jedná o nejprodávanější značku ve francouzských a belgických lékárnách.

Puressentiel nabízí bezvýhradně přírodní výrobky lokální produkce, které jsou maximálně účinné, vhodné pro všechny členy rodiny a které své uplatnění najdou každý den v jakékoli domácnosti; od úlevy svalů a kloubů přes podporu průchodnosti dýchacích cest, spánku a hubnutí až po čistící a osvěžující ambientální spreje a tělové misty.

Etická a odpovědná kosmetika z exkluzivních surovin a s jasnými cíli

Vyzdvihnout z více než 250 produktů jen jeden coby vlajkovou loď je v podstatě nemožné. Všechny spojují ryzí aktivní složky a esenciální oleje; vzácné, získané z listů, květů, semen, kůry i kořenů rostlin pocházejících převážně z Francie, ale také z Vietnamu, Nepálu, Austrálie nebo Madagaskaru.

Sama značka výrobky rozděluje do třech hlavních odvětví - Natural Cosmetic, Natural Health a Aroma Expert. Ty zároveň korespondují s jejími předsevzetími:

  • Připravit každému příležitost postarat se o sebe co nejpřirozeněji a nejekologičtěji.

  • Vytvořit nové řešení pro zdraví čistší, přirozenější a efektivnější.

  • Zpřístupnit aromaterapii všem.


Natural Cosmetic

Ať už hledáte specifickou péči o pleť, produkty pro intimní hygienu nebo proti celulitidě, Puressentiel se vás postará. Vezměte krásu do svých rukou bez toho, aniž by vás trápily otázky etické výroby kosmetiky, kterou právě používáte.

Natural Health

Léčba za pomocí bylinek a přírodních výtažků se používala od pradávna, ale jako bychom na ni v této uspěchané době zapomínali. Puressentiel se doslova vrací ke kořenům a přináší přípravky na přírodní bázi, které si poradí s bolavými klouby a svaly, respiračními potížemi a ošetřením po kousnutí či bodnutí hmyzem.

Aroma Expert

Byla to právě vášeň pro aromaterapii, která stála na samotném vzniku této značky. Éterické a esenciální oleje, květinové vody, difuzéry či neutrální báze speciálně vyvinuté pro snazší používání olejíčků pohodlně i u vás doma přesně odráží vybraný vkus jejich zakladatelů.

Filozofie a závazky společnosti

Puressentiel je jedním z čelních představitelů kosmetického průmyslu, kteří volají po zodpovědném beauty světě. Za své tak přijala řadu ekologických a sociálních závazků. Dlouhodobě spolupracuje s dalšími organizacemi, farmáři a dodavateli, kteří se hlásí ke stejnému konceptu uznání přírody a lidí, kteří ji obhospodařují.

  • plný respekt založený na solidaritě s místním obyvatelstvem

  • ochrana práv dětí a pracovníků

  • ochrana ekosystému a biologické rozmanitosti

  • organické nebo udržitelné zemědělství

  • podpora vzdělání a zdravotní péče v zemích třetího světa

K naplňování těchto závazků společnost založila nadaci Puressentiel Fondation, o jejichž činnosti pravidelně informuje na svých webových stránkách a sociálních sítích.

Nakupujte kosmetiku v lékárnách? Spoléháte na přírodní receptury i v případě léčiv?

reklama: