www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/28/2019 - 11:32

Pokud se vám dostalo toho privilegia, že si vás kamarádka zvolila za svou svědkyni na svatbu, máte samozřejmě štěstí, že vám někdo tak moc věří. Na druhou stranu to ale znamená také hodně povinností a odpovědnosti, kterou na sebe musí svatební družička převzít. My začneme s tou nejpříjemnější, a to je rozhodně rozlučka se svobodou. Jak ji udělat nezapomenutelnou?

Doplňky pro hosty

To, co můžete udělat hned, je zamyslet se nad tím, jaké doplňky pořídíte nejenom pro nevěstu, ale také pro ostatní kamarádky.

Co nesmí chybět budoucí nevěstě?

  • šerpa s nápisem „Nevěsta“,
  • korunka,
  • podvazek,
  • škraboška.

Ostatním kamarádkám pořiďte stejné placky, které je označí jako účastnice této super dámské jízdy.

Kde rozlučku zorganizovat?

Pro tuto otázku je stěžejní, zda rozlučku se svobodou budete organizovat v létě nebo v zimě. V letních měsících máte neskutečně mnoho možností, neupínejte se pouze na hospodu. Klidně si udělejte párty na louce, na koupališti či přímo ve městě. Tady bude nevěsta dostávat indicie, na jejichž konci ji čeká překvapení ve formě limuzíny, která bude plná svatební dekorace. S ní si můžete udělat okružní jízdu a s velkou slávou dojet do vaší oblíbené hospůdky, kde už bude čekat nezbytná součást rozlučky se svobodou – striptér.

Jaký bude program?

Po tomto zážitku sice bude budoucí nevěsta maličko „rozhozená“, ale přeci ji nenecháte jen tak sedět u drinku. Vymyslete pro ni super program.

  1. Vytvořte koláž fotek s jejím manželem i z dětství a domluvte se, aby byly promítány celý večer na projektoru.
  2. Připravte otázky, které se týkají toho, jak dobře zná svého budoucího manžela (samozřejmě za jeho pomoci, abyste znaly správnou odpověď). Klidně mohou být i na tělo, ty zaručují nejvíce zábavy.
  3. Nafoukněte balonky, do kterých ukryjete papírky s úkoly, a nenápadně je po celý večer práskejte. Úkol, který z nich vypadne, musí nevěsta do určitého časového limitu splnit. Nikdy tak nebude vědět, kdy úkol přijde.

Už se těšíte, až bude rozlučka se svobodou v plném proudu?

reklama: