www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 04/07/2021 - 07:04

O lokální české potraviny je zájem. Ještě větší o ty skutečně lokální, tedy o farmářské výrobky z vlastního regionu. Dostat se k nim v jižních Čechách pomáhá Farma u Ivušky.

O regionální potraviny od farmářů je zájem

Sháníte farmářské produkty? Nejste jediní a rozhodne nejde o pouhou kratochvíli Pražáků. Mnohdy však právě oni mají větší šanci se k farmářským potravinám dostat. Nabídka speciálních obchůdků, kde se nabízí farmářské výrobky, nebo farmářských trhů, je poměrně bohatá. Poptávka je, farmářské výrobky, třeba maso z farem, jsou v kurzu, takže proč je nenabídnout právě Pražákům? Avšak lidé preferují především lokální potraviny. 8 % by chtělo nakoupit potraviny vyprodukované do 20 km od obydlí, dalších 22 % do 50 km. Obrovské procento, 47 % lidí, chce výrobky ze svého regionu a jen 14 % stačí, že jsou potraviny alespoň české.

Farmářské produkty z jižních Čech

Rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy vám zajisti Farma u Ivušky. Výrobky z jihočeských farem nejenže nakoupíte v prodejně farmářských potravin u autobusového nádraží v Táboře, ale lze si je nechat přivézt až domů, kamkoliv v rámci Táborska a jižních Čech.

Online koupíte celou řadu zdravých potravin z regionu. Jde o zeleninu, ovoce, maso z farem, sýry, ale i malé pekařské výrobky. Pokud jste z regionu, až domů si tak můžete přivézt mléčné výrobky, maso a uzeniny, pečivo, ovoce a zeleninu, čerstvé potraviny, nápoje, zdravou výživu trvanlivé potraviny, ale i různé místní speciality. V sortimentu převažují místní, případně české potraviny. Jen minimum potravin je ze zahraničí a doplňuje sortiment o výrobky, jako jsou tuňáci, kuskus či olivy.

O Farmě u Ivušky

Farma u Ivušky je rodinným projektem, u jehož zrodu stál nápad prodávat chutné a kvalitní potraviny od českých dodavatelů. Obchod chtěl též umožnit nakupování v rodinné atmosféře. Dnes nabízí rovněž rozvoz farmářských produktů v regionu.

reklama: