www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/17/2020 - 08:06

Lámete si hlavu s vánočním dárkem a ne a ne přijít na ten pravý? Jedno řešení bychom pro vás měli. Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz.

Nelákají vás nákupy v přeplněných obchodních domech? Nebo se do nich z časových důvodů nedostanete a obáváte se, že dárek pořízený na e-shopu nedorazí včas? Právě v těchto případech jsou dárkové poukazy přímo ideální. Dělí vás od nich totiž jen pár kliků na počítači. Poukaz vám přijde mailem a máte nakoupeno. Jejich výhod je však mnohem víc.

Jak na výběr vánočních dárků?

S vánočními dárky to nebývá vždy snadné. Jedni nechtějí nic, druzí všechno. Vyhovět oběma je velmi obtížné. Bezproblémový ovšem nebývá ani výběr dárků pro dědečky a babičky. Nebo pro ty, kteří mají všechno. Pak zkrátka musí zapracovat fantazie. A i když se zapojí na plné obrátky, stejně nemáte jistotu, že dárek obdarovaný přivítá s nadšením.

Zlatá střední cesta

S výběrem dárků ovšem mívá má problémy i starší generace. I babičky a dědové často nevědí, co koupit svým dětem a vnoučatům. A tak jim mnohdy dávají obálky s penězi. Ty přitom patří do kategorie dárků, kterých je vhodné se spíše zdržet. Spolu s ponožkami a mycími prostředky. Byť proti gustu žádný dišputát. Dárkové poukazy v tomto smyslu v každém případě představují jakousi zlatou střední cestu.

Darujte praktický dárek

Dárkový poukaz je velmi praktickým dárkem. Obdarovaný si za něj může koupit, co se mu zlíbí. Dobrou zprávou je, že dárkové poukazy nabízí většina renomovaných obchodů a e-shopů. Včetně e-shopu České lůžkoviny (www.ceskeluzkoviny.cz), který má ve své nabídce dokonce čtyři, a to v hodnotě 500, 1000, 2000 i 5000 korun. Za ty si pak obdarovaný či obdarovaná bude moci pořidit opravdu kvalitní lůžkoviny. Povlečení, prostěradla, deky, polštáře, utěrky i kapesníky. V nabídce však jsou i dárkové koše a luxusní dárkové balíčky a sety.


reklama: