www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 02/20/2020 - 12:55

Slyšeli jste už o tantrickém milování, tantrické masáži nebo o tantře celkově? Jedná se o druh indického učení, které nás učí vnímat všemi smysly, poznat své tělo a naučit se i něco o své duši. Pokud jste se ještě s tantrou nesetkali, právě teď je ta vhodná příležitost!

Poznat své tělo

Nejdůležitějším krokem k tomu, abyste zažívali plnohodnotný milostný život, je poznání vlastního těla. A právě proto je na čase vyzkoušet tantrickou masáž. Ta vás naučí, jak správně dýchat pro dosažení orgasmu a na jaké doteky vaše tělo reaguje. Krůček po krůčku vás vezme do vašeho nitra a nechá vás prožít tak silnou rozkoš, že to budete chtít znovu a znovu.

Naučit se mít rád

Máte-li problém s nízkým sebevědomím, tak je to právě tantra, která vás naučí, jak se mít znovu rád. Ukáže vám, že právě vaše tělo je dokonalé a vy konečně uvidíte to, co je na vás krásné. Tantra vás naučí přestat řešit maličkosti a dívat se na věci jako na celek. A sami tak zjistíte, že v tom celku duše a těla jste právě vy tou dokonalou bytostí, kterou můžete bezpodmínečně milovat.

Prožít orgasmus naplno

Už nikdy se nespokojíte s orgasmem jen na půl a budete chtít víc. Díky erotické masáži, propojené s učením tantry, zjistíte, že veškeré vzrušení a rozkoš máte ve svých rukou a právě vy jste tím nejdůležitějším strůjcem vlastní smyslnosti. Zjistíte, že vy sami si nejdříve musíte dovolit dosáhnout orgasmu, a poté si jej už jen naplno užít.

Užít si milování

Milování by vždy mělo být něco, na co se opravdu těšíte. Pokud je to jinak, tak je někde problém. I v této situaci vám pomůže tantra. Dokáže totiž vyzdvihnout problémy na povrch tak, abyste je začali řešit. Na začátku vám to nemusí být příjemné, ale na konci budete rádi, že jste se do toho pustili. Najednou budete svobodní a bezstarostní jako nikdy.

Povzbudit smysly

Pokud chcete zažít opravdu jedinečný zážitek, tak se naučte veškeré prožitky ve svém životě vnímat všemi smysly. Naučte se vědomému dotýkání, vyzkoušejte tantrickou masáž nebo opojte své smysly na nuru masáži. Dělejte všechno, co vás naučí žít přítomností a zapojovat do každého okamžiku co nejvíc smyslů. Právě na to je totiž máte.

Vyléčit se

Tantra bude vaším průvodcem za vyléčením se. Ať už vaši mysl nebo duši trápí cokoliv, zkuste na chvíli vnímat jen dotek, pohlazení, obejmutí a naučte se na věci dívat jiným pohledem. Pokud chcete navíc najít rovnováhu a harmonii mezi psychickým a fyzickým stavem, i v tomto případě je tantra to pravé.

reklama: