www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/11/2022 - 12:41

Etikety a štítky představují nezbytnou součást každého produktu, který prodáváte. Musíte dané zboží opatřit popisem o složení, způsobu využití či skladování. Štítky také představují i prvek, který se lepí na zásilky. Jaká je vůbec nabídka ve sféře štítků?

Kde sehnat etikety PPL?

Nemusíte ani podnikat, abyste potřebovali štítek na zásilku. I běžní zákazníci někdy potřebují etikety PPL, když například vrací zboží. Tyto prvky mají totiž svá pravidla, jsou nezbytnou součástí při zasílání balíků přes kurýrní společnosti typu PPL, DPD, GLS, GEIS, Česká pošta a další. Speciální etikety pro profesionály jsou pak ideální pro přímý tepelný tisk bez barvící pásky (tzn. Direct Thermal technologie). Tyto etikety jsou určeny hlavně ke krátkodobému značení přepravních balíků, nemusí vydržet náročné podmínky, jako jsou vlhko, mráz, výkyvy teplot. Se zásilkou se pracuje maximálně pár týdnů, což pro zasílání balíků stačí. PPL etikety a štítky se vyrábí na kotoučích v různých návinech, takže si vybere skutečně každý.

Samolepicí etiketa - výběr

Dalším potřebným prvkem na zboží je samolepicí etiketa. I ty se nejčastěji nabízí na kotouči, navinuté do role. Samolepicí etikety jsou tak praktické, snadno se aplikují na vámi vybrané zboží. Když s nimi značíte vaše zboží, práce vám jde rychleji od ruky. Každý kotouč má dutinku i vhodný průměr návinu, záleží tak na vás, jaký druh vyberete. Samozřejmě vám ve specializované firmě poradí, pokud nebudete vědět, co vybrat. I do sféry samolepicích etiket spadají PPL štítky, dále jde o různá označení výrobků. Mohou se využít i plastové etikety, které vydrží náročnější prostředí, také termocitlivé štítky. Když si tedy budete vybírat různé etikety a štítky, dbejte na rozměr, průměr dutinky nebo návin kotouče. Dobře si poměřte zboží a vyberte nejlepší místo, kde bude štítek držet. Jestli si však nebudete vědět rady, profesionálové z e-shopu https://eshop.barco.cz pro vás najdou nejlepší řešení. Mají zde řadu produktů, které si objednáte ihned, nebo vám poskytnou službu na míru vašim požadavkům.

reklama: