www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 05/27/2020 - 21:29

Češi mají zlaté ručičky, nicméně je třeba si přiznat, že kutilství a šikovnost se pomalu vytrácí. Dnešní mladí muži se málokdy dokážou postarat o drobné opravy v domácnosti a s opravou elektronických zařízení na tom nebývají o moc lépe. Na druhou stranu je zase více návodů, jak něco opravit.

Pokud jde o jablečná zařízení, YouTube je plný návodů, jak na rozbitý displej, jak probíhá výměna baterie iPhone apod. Berte však v úvahu, že ve skutečnosti oprava iPhone nemusí být tak snadná, jak se z videa zdá. Profesionální servis iPhone je sice dražší, než kdybyste si díl koupili sami a vlastnoručně si telefon opravili, ale skutečně vám ten risk stojí za to?

Přečtěte si, zda je oprava iPhone vůbec nutná

Jste si skutečně jistí, že jde o hardwarovou chybu, která si žádá opravu? Přečtěte si blog společnosti appleguru.cz a zjistěte, zda je vaše Apple závada skutečně tak vážná. Jestliže se vám moc rychle vybíjí baterie, možná by stačilo zjistit, co jí škodí. Naučte se baterii správně dobíjet, nenechte ji přehřívat.

Také s kapalinou v telefonu po upozornění „v iPhonu byla detekována kapalina“ si poradíte i doma. Stačí telefon patřičně vysušit a vyklepat z něj vodu. Postup opět najdete na blogu appleguru.cz, zkušených opravářů jablečných zařízení.

Kolik oprava iPhonu či MacBooku stojí?

Zařízení této značky jsou drahá a nejinak je tomu u náhradních dílů. Proto ani oprava není levná záležitost. Na druhou stranu, zaplatit servis Macbook či iPhone se vyplatí, zařízení bude pravděpodobně sloužit ještě dlouhá léta.

Pokud chcete znát přesnou cenu, kolik bude vaše oprava stát, pátrejte v ceníku appleguru.cz. Podle typu vašeho zařízení a konkrétní opravy si snadno dohledáte, kolik zaplatíte. Chyba může být samozřejmě v něčem jiném, než se domníváte, ale to zjistíte brzy, konkrétně po úvodní diagnostice problému, kdy technik zhodnotí stav.

reklama: