www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 03/04/2019 - 11:04

Letos už Oskary máme za sebou. Na konci února se tradičně sešli ti nejoblíbenější představitelé americké kinematografie při největší kulturní události Hollywoodu. Na tradičním slavnostním ceremoniálu předávání Cen Akademie filmového umění a věd posbírali ocenění za svoji práci ti nejzářivější herci, ale také režiséři, producenti, scénáristé, kameramani, technici a další filmoví tvůrci. Na tuto událost se každoročně upírají zraky fanoušků a médií z celého světa. Legendární zlaté sošky Oskarů budí právem nemalý rozruch. A zdaleka nejde jenom o to, kdo si zlaté dárky v podobě sošky rytíře s mečem odnese. Pozornost strhávají i honosné či extravagantní róby celebrit. Bulvár se zajímá také o doprovod star na červeném koberci. Kdo koho provází?

Kdo dostane dárek v podobě Oskara od vás?

V Los Angeles už předávání Oskarů skončilo. Dle očekávání bodoval zejména Rami Malek jako představitel ikonického zpěváka Freddieho Mercuryho v opěvovaném životopisném snímku Bohemian Rhapsody. Ocenění nejlepší film si odnesla jižanská road movie Zelená kniha. Těch ocenění bylo mnoho. A může jich být ještě víc! Takový malý ceremoniál po vzoru hollywoodských hvězd si můžete dopřát ještě jednou. Zlatá soška Oskara totiž představuje netradiční dárek. Takový mezi jinými dárky nezapadne! Zajisté upoutá pozornost. Trofej Oskara poslouží jako originální dárek k narozeninám pro ženy i pro muže.

Dárek nejenom pro maminku a tatínka

Oskara jistě ocení maminka či tatínek, kamarádka či přítel. Udělit dárek v podobě Oskara můžete každému, kdo je vám blízký a koho chcete potěšit. A nemusí jít jenom o narozeninový dárek. Prostor pro nevšední dárky je vždycky. Radost můžete udělat kdykoliv!

Zlatá soška Oskara může být doplněna i štítkem. Nejlepší rodiče, Nejlepší maminka, Nejlepší táta, Nejlepší brácha, Nejlepší ségra, Nejlepší babička, Nejlepší děda, také Nejlepší šéf, Dokonalá žena, Dokonalý muž, Největší miláček, Čtyřicítka nebo Padesátka – to vše jsou ocenění, která můžete udělit svým blízkým a známým prostřednictvím sošky Oskara se štítkem. Koho Oskarem oceníte vy?

reklama: