www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 11/24/2019 - 17:43

Současný trh s elektronikou je poměrně rozmanitý, přičemž narazíte na desítky známých i méně známých značek. V posledních letech se do popředí prodrala německá značka LORD, která má ve svém pestrém produktovém portfoliu pračky i sušičky. Jestliže si tedy chcete usnadnit domácí práce, neobejdete se bez těchto dvou pomocníků.

Snad nikdo si už nedokáže představit každodenní fungování bez automatické pračky. Donedávna byly sušičky nadstandardním vybavením, ovšem doba se změnila a do sušičky investuje spousta rodin. Čím vás zaujmou spotřebiče LORD? Spolehlivostí, dlouhou životností a úsporností.

Pračka s předním plněním

Pokud si chcete dát pračku a sušičku na sebe, potřebujete pračku s předním plněním. Pračka LORD W1 má kapacitu praní 8 kilogramů a patří do energetické třídy A+++, přičemž roční spotřeba elektrické energie činí 137 kWh. Pravděpodobně vás zajímá také hlučnost. Prát můžete bez problémů i večer, aniž byste někoho rušili, protože pračka má hlučnost odstředění 74 dB a hlučnost praní pouhých 49 dB.

Sušička s tepelným čerpadlem

Jakmile máte vhodnou pračku, pusťte se do výběru sušičky. Existuje několik různých druhů, ale žádané jsou především sušičky s tepelným čerpadlem. Přesně taková je i sušička LORD T1 patřící do energetické třídy A++. Roční spotřeba elektrické energie je 236 kWh. Stejně jako u pračky, tak i u sušičky vás potěší poměrně nízká hlučnost, která je 65 dB.

Výrobci doporučují kupovat sušičku se stejnou kapacitou jako pračku, abyste oprané prádlo mohli vložit ihned do sušičky. Model LORD T1 má stejnou kapacitu bubnu jako výše představená pračka.

Vánoce se blíží, a tak i značka LORD rozdává dárky. U spotřebičů pro domácnost jako dárek dává prodlouženou záruku na pět let. A to už zní vskutku skvěle, nemyslíte?

reklama: