www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 08/28/2019 - 14:45

Pořídit si auto v základní výbavě? Proč ne? K dokonalosti jej vyšperkujete vhodně zvolenými autodoplňky! Poradíme vám, na které se zaměřit.

Autodoplňky, jak prozrazuje jejich název, vůz doplňují. Přispívají k pohodlí cestujících (loketní opěrky, potahy na volant, sluneční clony a roletky), ale také k bezpečnosti při jízdě (držáky na mobilní telefony a tablety, organizéry a brašny, mříže pro převoz zvířat a zavazadel).

Autodoplňky k dokonalosti

Svému vozidlu ovšem můžete také dopřát luxusu v podobě kvalitní autokosmetiky, jeho vnitřek vybavit kvalitními autokoberci, sedadla pohodlnými autopotahy, zavazadlový prostor praktickými úložnými vanami. Vyšperkovat tak můžete jak interiér, tak exteriér svého vozidla. Buďme ale konkrétní.

Žádné auto není nafukovací

Jezdíte vozem často s rodinou na víkendy a dovolené? Pak je zřejmě váš automobil plný k prasknutí. Obzvláště rodiny s malými dětmi rozhodně nebývají žádnými troškaři. Seznam všech nezbytností, bez nichž se na cestách neobejdou, většinou bývá pěkně dlouhý. Odpovědí na otázku: „kam s tím vším?“, je do střešního boxu.

Sofistikované střešní boxy

Na trhu najdete střešní boxy různých velikostí i cenových relací. Za nejlevnější 133 cm dlouhý uzamykatelný střešní box s nosností 50 kg a objemem 240 litrů zaplatíte necelých 2500 korun. Luxusní chromový model vás však může vyjít až na osmnáctinásobek! Střešní chromový box s objemem 420 litrů v moderním šípovitém designu s technologií minimalizující odpor vzduchu, hluk větru a vibrace je na e-shopu filsonstore.cz k mání za necelých 45 000 korun. Buďte si však jisti, že takový střešní box se na vozidle bude vyjímat jako šperk.

Praktické nosiče kol

Jste rodinou nadšených cyklistů? Pak zřejmě víte, že kola se velmi těžko skladují. Bez k tomu určeného nosiče kol je jejich transport prakticky vyloučený. Na výběr máte buď nosič kol střešní, nebo na tažné zařízení. Jaký zvolit? Záleží na tom, zda kola preferujete převážet na střeše vozidla či na jeho zádi. Nosiče kol dostupné na českém trhu pojmou od jednoho do čtyř kol. Speciální kategorií jsou nosiče na elektrokola, karbonová kola a motocykly. Speciální kategorií jsou nosiče skládací a s výtahem. Výběr konkrétního modelu konzultujte s odborníkem.

reklama: