www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 04/26/2019 - 22:55

Všechno po určité době omrzí. Člověk je bytostí, která stále potřebuje objevovat nové věci. A není se vůbec čemu divit. V některých případech se nic neděje. Třeba v takové gastronomii se to naopak docela hodí. Změna stravování často vede k tomu, že se člověku dostanou i některé tělu prospěšné látky, které v minulosti opomíjel. V intimním životě je ale situace poněkud odlišná. Pokud se začnete nudit v posteli, musíte situaci začít řešit fakticky okamžitě. Mnozí z nás bohužel přistupují ihned ke změně partnera či partnerky, nicméně tato varianta by měla být až krajní. Optimální je oživit intimní život změnou samotných sexuálních praktik, respektive využitím mnohých efektivních pomůcek. Stále v tom nemáte jasno? Nepřestávejte číst, dostanete hned několik užitečných tipů.

Psychika trpí, zlepšete mu nebo jí náladu

Většina intimních problémů tkví hlavně v psychickém bloku. Prostě a jednoduše to máme v hlavě. Typickým příkladem je třeba přítomnost malých dětí v rodině. Ne každý se dokáže věnovat sexuálním hrátkám, když za rohem spí malé děti a mohou kdykoli přijít. Důležité je pro partnery najít si na sebe čas, kdy budou oba sami. Stačí jen vybrat nějaký wellness pobyt, případně zarezervovat chatu na víkend. Nezapomínejte ani na malé pozornosti. Takové květiny dokážou se ženami doslova a do písmene divy. Vždyť i obyčejná čokoláda patří mezi dostupná afrodiziaka.

Svůdné či netradiční oblečení jako malá, ale účinná změna

A co taková změna outfitu? Když přijde žena do postele oblečená pouze ve svůdné saténové noční košilce nebo krajkovém rudém spodním prádle, není co řešit. I ze znuděného a znechuceného muže se rázem stanem býk, který bude reagovat na červenou barvu tak, že s ním žena zažije nespoutané chvíle, a milostný vztah se dokonale oživí!

Zkuste to prostě jinak

Neustále se opakující misionářská poloha může být sice velmi příjemná, ale po čase začne nudit. Podívejte se na erotický film a jistě se inspirujete. Můžete si společně také prolistovat kamasutru. Existuje celá řada nejrůznějších poloh a praktik. Poměrně velkou, ale zajímavější změnou je anální sex. Ne, hned na věc nemusíte jít naostro. Pořiďte si anální kolík a vyzkoušejte anální vzrušení takto, a to klidně i sami na sobě.

Hračky pro dospělé ve spoustě variací

Se změnou stylu postelových hrátek pochopitelně souvisí také nejrůznější hračky pro dospělé. A že jich není málo? Velmi oblíbené jsou vibrátory jak v tradičních, tak i méně konvenčních podobách. Vyzkoušet vibrační kroužek nebo vajíčko jistě stojí za to. Dále nelze zapomenout ani na dilda, převleky, pouta a jiné pomůcky.

Inspirujte se jednoduše online

Dnes už není zapotřebí shánět hanbaté časopisy ani nic podobného. Stačí se podívat na internet, například do sexshopu Růžový slon. Právě na jeho stránkách najdete mnohé návody, články a inspirace. Prohlédnout si můžete i Instagram či Facebook tohoto eshopu. Poté už nezbude nic jiného než něco vyzkoušet.

reklama: