www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/14/2020 - 10:17

Současný trh s vratnými plastovými obaly a kontejnery je poměrně rozmanitý. Pokud podnikáte v jakémkoli oboru, zřejmě jste se už dostali do situace, kdy jste potřebovali stohovatelné přepravky.

Zboží se vám hromadí v bednách a přepravkách, až je ho nakonec tolik, že nevíte, kam ho uložit. Nejen v takovém případě přijdou vhod stohovatelné přepravky, které ušetří vaše drahocenné místo. Jakmile podobná situace opět nastane, je zde pro vás Schoeller Allibert, společnost, která je lídrem na poli s plastovými obaly.

Výběr vhodného přepravního materiálu

Stohovatelných plastových přepravek existuje na trhu opravdu velké množství a ne vždy je snadné se v jejich nabídce zorientovat tak, aby přesně splnily vaše očekávání s ohledem na to, k čemu budou používány. S výběrem vám pomůže společnost Schoeller Allibert, která je předním výrobcem plastových stohovacích boxů a přepravek nejen na českém a slovenském trhu, ale napříč celou Evropou již s 50letou tradicí

Výhody plastových stohovatelných přepravek

Díky specifickému způsobu výroby a použití kvalitních materiálů jsou stohovatelné přepravky velmi bytelné, odolné, ale přitom velmi lehké a snadné na údržbu. Jsou vybaveny ergonomickými úchyty, pro snadnou manipulaci. Disponují prostorem pro umístění etiket nebo RFD kódů. Výhoda stohovacích přepravek se projeví zejména při přepravě, neboť ušetříte mnoho místa na korbě kamionu, díky čemuž se jich vleze do jednoho nákladního automobilu více a tím také snižujete uhlíkovou stopu, protože vypravíte méně naložených kamionů než s klasickými přepravkami.

Znovupoužitelné plastové obaly pro všechna odvětví

Společnost Schoeller Allibert zároveň patří mezi lídry v ekologii a recyklaci. Klade si také za cíl udržitelný rozvoj, a proto jsou všechny plastové obaly znovupoužitelné. Díky jejich kvalitnímu zpracování mají jejich produkty dlouhodobou životnost a jsou 100% recyklovatelné. Své zákazníky podporuje i formou náhradních dílů k většině přepravních systémů, takže je možné poškozené části vyměnit místo nákladného nákupu celého nového výrobku.

Stohovatelné přepravky je možné využít v širokém spektru podnikání. Uplatnění najdou v automobilové, průmyslové, zemědělské, ale i potravinářské výrobě včetně maloobchodních, retailových a poolingových služeb.

Pokud nemůžete na trhu nalézt ten správný přepravní obal, vyniká společnost Schoeller Allibert také v řešeních na míru. Neváhejte se podívat na stránky www.schoellerallibert.com/cz a nebo je kontaktujte na emailu info.czechrepublic@schoellerallibert.com.

 stohovatelné přepravky

reklama: