www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 12/14/2021 - 09:33
Nemáte vlastní kovodílnu a poptáváte služby v oblasti obrábění, nebo malosériovou strojírenskou výrobu? Firma UCB Technometal, s.r.o. se specializuje na CNC frézování, CNC soustružení i konvenční kovoobrábění a obrábění.

Nechte si vyrobit díly na míru

Nemáte vlastní dílnu a správné obráběcí stroje pro výrobu různých dílů a součástek, které potřebujete v jednom kusu, nebo jako menší sérii? UCB Technometal se specializuje na klasické třískové obrábění soustružením či frézováním, ale i na přesné CNC obrábění – CNC soustružení a CNC frézování. Firma se zaměřuje zejména na obrábění přírub, kluzných pouzder, labyrintů, vyrobí pro vás nestandardní řemenice, pojezdová kola pro jeřáby, ale rovněž třeba stoly vhodné pro obráběcí stroje. Na základě dodané výkresové dokumentace vám zkušení soustružníci a další specialisté vyrobí jakýkoliv díl pro různá odvětví průmyslu.

Strojírenská výroba se realizuje v nejvyšším standardu ISO 9001:2015. Každá zakázka se řeší individuálně. Odborníci vás jsou schopni provést celým procesem, od konzultace, přes hledání vhodného technického řešení až po návrh ceny a stanovení času výroby. Můžete konzultovat nejasnosti a nechat si poradit, i co se týče výběru materiálu.

Nechte si pomoci i s konstrukcí poptávaného dílu

Společnost má vlastní konstrukci, pracuje v CAD/CAM SW a s programováním obrábění Solidworks 2019. Výrobky firma dodává jak s materiálovým certifikátem, tak s protokolem o měření. Všechny výrobky prochází mezioperačními i výstupními kontrolami. Pokud jde o kusovou výrobu, nebo výrobu prototypu, je měřící protokol samozřejmostí ke každému kusu. Používána jsou výhradně měřidla s pravidelnou kalibrací ve specializovaných laboratořích. Díky nové místnosti pro 3D souřadnicové měření strojem Mitutoyo Crysta-Apex S9166 je možné provádět měření i s garancí přesnosti na dva mikrony. Firma kontroluje jakost několika metodami. Provádí magnetické, ultrazvukové, mechanické a kapilární zkoušky, taktéž metalografické rozbory.

CNC obrábění

Vedle konvenčního obrábění nabízí firma též CNC obrábění. Jde zejména o CNC soustružení, kterým se vyrábí přesné díly jak z litiny, tak z neželezných kovů, jakými jsou měď, bronz a mosaz, ale též z hliníku či oceli. Obrábět lze délky do 1000 mm a průměry do 600 mm. Stejné materiály lze obrábět též CNC frézováním, a to až do velikosti 900×500×400 mm s přesností 0,03 mm. Firma je vybavena moderními CNC stroji.

Nakupte si materiál přímo u zdroje

UCB Technometal, s.r.o. je však zejména velkoobchod a maloobchod s litinou a barevnými kovy a přímo zastupuje slévárnu skupiny UCB Group, jejíž je součástí. Díky tomu si lze u firmy objednat celou řadu železných i neželezných kovových materiálů. Nabízí litinu a litinové profily – litinové plné tyče a litinová pouzdra. Prodává též barevné kovy v různých jakostech. Jde o měď, mosaz (slitina zinku a mědi) a bronz (hliníkový, cínový a olověný). Pro výrobu dutých profilů má firma v sortimentu odstředivé lité mosazi a bronzy. Hodí se pro výrobu trubek, ložisek, pouzder, přírubových pouzder i mezikruží.

Veškerý zakoupený materiál vám ve firmě mohou připravit v dělicím centru. Řezání se realizuje na automatických i poloautomatických pásových pilách. U pravoúhlých profilů je maximální šířka 1200 mm, maximální průměr děleného materiálu může být 650 mm.

Jednou z výhod spolupráce s firmou UCB Technometal při zadání strojírenské výroby je, že nemusíte shánět materiál. Toho je dnes nedostatek, ale když zadáváte obrábění firmě, která jej přímo distribuuje, s tímto problémem se nesetkáte a nakoupíte za dobré ceny.

 

reklama: