www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 12/03/2019 - 20:01

Hledáte intenzivní kurz angličtiny, abyste rychle udělali pokrok v její znalosti? Pojďte se ji učit sugestopedickou metodou, která je rychlá a efektivní.

Kurzy angličtiny se od sebe výrazně liší. Mnohé nás v jazykových znalostech příliš neposouvají. Často je pak velice rychle vzdáme. Ani běžný intenzivní kurz angličtiny nemusí stačit. Pokud učivem „probíháme“ rychleji, nemusí to ještě znamenat, že si jazyk skutečně dostatečně osvojíme. Společnost ABECEDA učí anglicky jinak. Angličtina intenzivně zde znamená, že intenzivně pokračujete v získávání znalostí jazyka a nejenom se intenzivně kurzů účastníte.

Intenzivní kurz angličtiny, který funguje

V kurzu se seznámíte s metodou zrychleného učení. Ta propojuje sugestopedické a relaxační metody výuky, které jsou navíc velice zábavné a připoutají vás k učení. Na intenzivním čtyřdenním kurzu budete informace čerpat ve wellness rezortu. Tím ale kurz nekončí. Naváže na něj třítýdenní telefonická výuka z pohodlí domova. Výuka angličtiny po telefonu je prokazatelně funkční a dostává se do jazykových programů škol stále více. Při této metodě výuky používáte angličtinu tím nejnáročnějším způsobem. Nevidíte totiž toho, s kým komunikujete. A navíc ji používáte formou, v jaké se s ní nejčastěji i setkáte – tedy při telefonátu s anglicky mluvícími klienty či kolegy.

Kurz ABECEDA je dokonale připraven doslova od A do Z

Součástí kurzu jsou i perfektně připravené studijní materiály. Každý účastník získá originální jazyková skripta ABECEDA. Ke studiu máte k dispozici i další doplňkové materiály – konkrétně různé jazykové hry. Na kurzech se pracuje s unikátními sluchátky pomáhajícími vícesmyslovému učení. Všechny materiály jsou velice kreativní a rozhodně vás nebudou nudit.

Intenzivní kurz sugestopedické angličtiny lze aktuálně absolvovat v kurzech pro úplné začátečníky, věčné začátečníky, pokročilé začátečníky, pro mírně pokročilé, pro středně pokročilé a pro pokročilé. V rozpisu jednotlivých úrovní kurzů najdete přesnou specifikaci, pro koho je kurz vhodný, co se na něm naučíte a jaké gramatické dovednosti získáte.

reklama: