www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 08/30/2019 - 10:56

S únikovými hrami jako by se roztrhl pytel. Už dávno je nemají jen v Praze a Brně, escape game si zahrajete i v menším městě. V těch větších je ovšem bohatší výběr. Objevují se i takové specialitky jako hry od 18 let nebo naopak únikovky pro děti. Mezi lidmi jsou velmi oblíbené.

Většina provozovatelů únikových her se samozřejmě snaží cílit univerzálně na kohokoliv. Ve většině případů tomu tak skutečně je. Vůbec nezáleží na tom, zda si postavíte tým důchodců nebo desetiletých školáků. Všichni mají své kvality. Jedni jsou bystří, další moudří a životem zkušení. Po pravdě řečeno, úniková hra vyžaduje všechny tyto vlastnosti. Důvtip, odvahu, inteligenci, a hlavně otevřené oči i mysl.

V Praze si zahrajete upíří únikovku až od 18 let

Pokud už jste pár únikovek hráli a hledáte něco speciálního, vydejte se do hlavního města. Zaujmout by vás mohla například úniková hra Praha s názvem Doupě neřesti. Ta je přístupná až od 18 let, jelikož se točí okolo erotické zápletky. Nevinná dívka podlehne muži s ostře řezanými rysy, který ji přes noc promění ve svou nesmrtelnou partnerku a ona se pak dlouhá léta může oddávat společné divoké rozkoše.

Chtěli byste nahlédnout do jejich doupěte neřesti a vyzkoušet si pomůcky, s nimiž si zkracovali dlouhé chvíle? Možná zde naleznete i nesmrtelnost. Ale pozor, musíte stihnout včas uniknout.

S dětmi raději do džungle

Provozovatel ovšem cílí i na opačnou skupinu zákazníků, tedy děti. Ty se mohou vydat do nepropustné džungle, z níž se dostanou pouze tehdy, vyřeší-li její tajemství. Tato escape game Praha nadchne i dospěláky, ale moderní zpracování, autentické kulisy a veršované texty jsou obzvlášť vhodné pro děti. Mimochodem, hra je postavená na filmu Jumanji.

Únikovek je samozřejmě spousta. Můžete se ponořit do světa mafie, bojovat proti upírům či odhalovat záhady historie. V tom právě spočívá největší kouzlo. Ať jde o vaši první, nebo desátou, každá úniková hra vás něčím překvapí a zažijete něco nového.

reklama: