www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 02/23/2020 - 17:15

Kdo chce za dopravu ušetřit, ten musí pečlivě zkoumat, v jakých oblastech by mohl uspořit. Bez adekvátních nástrojů je to prakticky nemožné. Pokud tedy takové touhy máte, určitě si k tomu pořiďte nějakého chytrého pomocníka. Výbornou volbou je systém Positrex.

Systém Positrex není určený pouze pro kamionovou dopravu. Využívají ho jakékoliv firmy, které chtějí mít přehled o své vozové flotile. Kamioňákům však nabídne speciální užitek.

Kniha jízd se generuje automaticky

Neztrácejte čas tvorbou knihy jízd. Díky GPS sledování vozidla je systém Positrex schopný ji z dat vygenerovat automaticky. Má k dispozici přesnou historii pohybu vozidel, dokáže indikovat i stavy naloženo/vyloženo, s návěsem/bez návěsu atd. Připojením na tachograf je navíc možné evidovat dodržování bezpečnostních přestávek.

GPS sledování navíc umožňuje dohled nad vozidlem v reálném čase. Kdykoliv si zobrazíte, kde přesně se daný kamion nachází. Positrex zobrazuje auta na mapě.

Nabídněte svým zákazníkům lepší služby

Positrex dokáže sledovat i takové informace jako vlhkost, teplotu či přetížení během přepravy. Možná by tohle zajímalo vaše zákazníky, případně by vám to dokonce přivedlo nové. Systém také umožňuje poslat zákazníkům odkaz, na němž vidí aktuální lokalizaci svého nákladu. Budou tedy mít přehled, kde se zrovna jejich zásilka nachází.

Eliminujte zbytečné kilometry a předcházejte nehodám

Zajímalo by vás, jak se jednotliví řidiči chovají za volantem? Odhalte jejich špatné návyky! Ušetříte tak peníze za palivo a zároveň předejdete dopravním nehodám. V systému je ostatně vidět i aktuální stav paliva, prohlédnete si historii výdajů i spotřeby.

Systém Positrex komunikuje i s řidičem. Na mobilní telefon mu zasílá seznam zakázek přímo od dispečera, naviguje ho do dalšího místa určení. GPS lokátor pro kamiony je díky tomu přínosem nejen pro dispečera a majitele firmy, ale také pro samotné zaměstnance.

reklama: