www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 04/14/2015 - 17:05
Široké uplatnění na tuzemském a zahraničním trhu. Rozvoj vlastních dovedností a vědomostí. To vše se váže k titulu MBA, jehož doslovný překlad znamená Master of Business Administration. S jeho získáním budete schopni informace aplikovat přímo do praxe a nastartujete svůj další kariérní růst.

Prestižní studium MBA je samozřejmě vhodné absolvovat jen na kvalitní škole nebo institutu, jež vám vyjde vstříc při individuálním studijním plánu a nabídne mnohé další. Očekáváte-li maximální kvalitu a odbornost, volte jednoznačně školu European School of Business & Management.

MBA titul po ročním online studiu

Studium MBA vás naučí především praktickým dovednostem, logické argumentaci a přenesení teoretického základu přímo do praxe. Velice populární Oxfordský model výuky vycházející z britského vysokoškolského systému podpoří vaše logické myšlení. Tým zkušených lektorů vám předá zkušenosti a poznatky z vyššího managementu a efektivně propojí teorii s reálnými příklady.

Titul MBA můžete na European School of Business & Management získat v těchto specializacích:
  • Ekonomika a finanční management
  • Management veřejné správy
  • Corporate management
  • Investiční management
  • Management obchodu
  • Management inovací
  • Management zdravotnictví
  • Leadership a soft skills
 
Programy MBA na European School of Business & Management navíc můžete zahájit kdykoliv v průběhu celého roku a nemusíte řešit problematiku s otevřením požadovaného výukového programu. Výuka probíhá v českém jazyce, převážně online formou v kombinaci s interaktivními workshopy, což jistě ocení i ti nejvytíženější.
 

Studium MBA - spojení teorie a praxe v jeden celek

Prostřednictvím lektorského týmu European School of Business & Management poznáte efektivní studijní metody, individuální přístup a profesionální zázemí. Nově získané a prohloubené znalosti a vědomosti pak absolventi snadno aplikují ve svém zaměstnání či ve vlastní firmě. Studium MBA vám otevře dveře a ukáže další příležitosti v kariérním růstu.

Podejte si přihlášku zdarma a získejte 
titul MBA.


MBA studium

Foto zdroj: www.esbm.cz

 

reklama: