www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 11/04/2020 - 10:07

Mnoho firem si až nyní, s koronavirovou pandemií, uvědomilo, že potřebuje zaměstnancům umožnit pracovat odkudkoliv. Nejde jen o fakt, že zůstanou doma na home office. Je to k ničemu, pokud nemají přístup k datům a potřebným aplikacím.

Řešením pro firmy je kancelář v cloudu. Podobné řešení jsme doposud našli většinou pouze u velkých firem, jež si mohly dovolit platit IT specialisty, kteří se o IT infrastrukturu ve firmě kompletně starali. Již pro střední podniky to však je příliš drahý komfort, o malých nemluvě. Přitom právě malé firmy si velice často najímají externisty a potřebují jim umožnit pracovat vzdáleně.

Kancelář v cloudu je nyní dostupná pro každého

Konečně přestanete litovat, že jste odešli z korporátu a teď vám chybí pořádné IT zázemí. Již nemusíte všechno dělat sami, protože nejste schopni práci smysluplně delegovat. Projekt iPodnik.cz nabízí perfektně fungující kancelář v cloudu, která se hodí pro živnostníky, malé, střední i větší firmy. Ta umožňuje řídit firmu efektivně v jednotném prostředí, včetně využívání programů, jakými jsou Office 365, ekonomický systém Pohoda, nebo třeba Kasa OnLine.

Funkční kancelář 24/7

Kdykoliv mají všichni zaměstnanci a spolupracovníci přístup do přidělených částí systému. Není zapotřebí pro každého pořizovat licence. Standardem je i daňové účetnictví online. Jednoduše zpřístupníte účetnictví na účetním systému Pohoda svému účetnímu, či daňovému poradci, ale i pověřeným zaměstnancům a spolupracovníkům, kteří to potřebují.

Spolupracovníci mohou vzájemně sdílet data, kalendáře, ale klidně i najednou pracovat ve stejném dokumentu. Je jedno, jestli zaměstnanci chodí do kanceláře, jestli pracují v rámci home office, případně potřebují něco udělat vzdáleně z počítače, tabletu či mobilu. Nepotřebujete servery na uschovávání dat, ani řešit zálohování. Exchange online je součástí služby.

Pracujte moderně

Kancelář v cloudu iPodnik.cz je připravena na moderní dobu, kdy nechceme být vázaní na práci na jednom místě, ani si vše zajišťovat v rámci firmy. Outsourcovat služby je levnější. K tomu je však nezbytnou kancelář v cloudu.

reklama: