www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 05/04/2019 - 23:51

Pokud se alespoň trochu zajímáte o nožířské výrobky, pravděpodobně vám v paměti utkvěla značka Victorinox, jejíž historie se píše už od roku 1884. Právě v daném roce si nožířskou dílnu otevřel Karl Elsener, jehož snem bylo dodávat precizně zpracované nože vojákům švýcarské armády, což se mu nakonec podařilo. Proměnil revoluční nápad v realitu a vyrobil kompaktní a odolný nůž, který sloužil hned k několika úkonům. Vynález mohl uživatel používat nejen jako bodný nástroj, ale také jako otvírák na konzervy, šroubovák, pilník a podobně.

Doposud si švýcarské nože Victorinox zachovaly pevné postavení, jen se změnila jejich podoba a u některých modelů i funkce. Potřeby současných uživatelů jsou totiž trochu jiné, než měli tehdy vojáci ve švýcarské armádě.

Švýcarský nůž Victorinox je nepostradatelný

Victorinox je značka, na kterou se můžete spolehnout za každé situace. Dokonce na internetu najdete různé příběhy, jak výrobky dané společnosti hrály zásadní roli v životě mnoha lidí. S multifunkční pomůckou můžete vyrazit za dobrodružstvím do lesa a klidně i do hor.

Velice oblíbený model je Victorinox Spartan. Jedná se o elegantní kapesní nůž, který se pyšní špičkovým designem. Využívá se jako malý či velký nůž, zubní párátko, vývrtka, výstružník, pinzeta, otvírák, šroubovák, odizolovač i kroužek na klíče. Vybrat si můžete z pestré škály provedení a kombinací.

Co všechno Victorinox nabízí?

Produktové portfolio společnosti Victorinox je vskutku bohaté, nejedná se pouze o multifunkční nástroje a kapesní nože. V nabídce jsou také nože kuchyňské, různé škrabky, stejně tak i kleště a další příslušenství. Široký sortiment najdete v e-shopu kentaurzbrane.cz, kde jsou k dostání různé zbraně značky Victorinox. Stačí si jen vybrat.

Švýcarské nože Victorinox

reklama: