www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/27/2022 - 09:21

Provozujete pravidelně nejrůznější outdoorové aktivity, ať už venku nebo uvnitř? Vybavte se pro všechny možné podmínky potřebami, které vám zpříjemní pobyt za každé situace. Pořiďte doplňky pro turistiky, přespání ve stanu nebo pod širákem, lezení po skalách i další činnosti. Užijte si vaše outdoorové aktivity opravdu naplno s těmi správnými doplňky.

Vydejte se na pořádný treking

Ať už rádi provozujete pěší turistiku, nebo jste si oblíbili túry po horách, hodit se vám budou trekingové hole. Ty jsou jako stvořené pro milovníky nordic walking a usnadní vám chůzi po všech stránkách. Zároveň vám trekingové hole pomohou zapojit potřebné svalstvo a vy se tak při procházce parádně protáhnete. Velkou výhodou holí je to, že se perfektně hodí i do náročnějšího terénu. Oceníte u nich i možnost nastavení velikosti, která vám bude vyhovovat.

Příjemný odpočinek a přespání v přírodě

Chystáte se přespat v přírodě pod širákem či pod stanem? Pro tyto účely jsou ideálním doplňkem lehké, a přesto velmi pohodlné karimatky. Vybrat si můžete hned z několik variant. Nabízí se možnost nafukovací, pěnové i samonafukovací karimatky. Karimatka vám kromě komfortu poskytne i potřebnou tepelnou izolaci, což oceníte nejen v chladnějších dnech. Její velkou předností je nízká hmotnost, což oceníte při balení vašeho zavazadla, kterému tak příliš nepřidá na hmotnosti.

Doplňky pro amatérské i profesionální lezce

Ať už se věnujete amatérskému či profesionálnímu lezení na stěně nebo ve skalách, neobejdete se bez různých lezeckých doplňků. Vhod vám přijde karabina sloužící k připojení různých prvků. Lezci ocení i horolezecké úvazky, které využijí milovníci skialpinismu i lezci po stěnách a nadšenci do sportovního lezení. V sortimentu naleznete tři druhy úvazků, a to sedací, prsní a celotělové.


reklama: