www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/07/2020 - 20:53

Současné sex dolls, dokonalé kopie žen, určené k sexuálním hrátkám, jsou natolik realistické, že na první pohled nepoznáte, že nejde o skutečné ženy. Absolutní realističnost se netýká pouze jejich nádherných obličejů a dokonalých postav, ale také naprosto věrného zpracování intimních detailů, které vám umožní zažít stejné pocity jako se skutečnou dívkou. Mnoho mužů však od nákupu sex doll odrazuje jejich cena, která se na první pohled může zdát docela vysoká. Obzvláště u luxusních typů sex dolls, vybavených vnitřním vyhříváním nebo hlasovým výstupem může cena přesáhnout i 50 000 Kč. Sex dolls však nejsou drahé, ve skutečnosti vám ještě ušetří peníze.

Kolik stojí sex s realistickou pannou

Cena skvělé silikonové panny se může pro mnoho lidí zdát příliš vysoká. Ve skutečnosti však jde o jednu z nejlepších investic ve vašem životě. Pokud porovnáte náklady na randění s náklady na zakoupení skvělé silikonové panny, návratnost investice do sex doll je obrovská.

Balení dívek po barech či klubech, seznamování na online seznamkách či jiné metody shánění sexuální partnerky jsou neuvěřitelně časově i finančně náročné, přičemž výsledek je naprosto nepředvídatelný.

Představte si, kolik peněz jste mohli vydělat, kdybyste místo surfování na online seznamce či vysedávání v baru dělali svoji práci? Namísto toho platíte drahé členství na placených seznamkách, drinky v barech a večeře v luxusních restauracích, abyste pak večer stejně usínali sami, protože prý "nepřeskočila jiskra". Za rok podobných pokusů můžete klidně utratit desítky tisíc, aniž byste měli jistotu, že si užijete více než letmý polibek.

Pokud se namísto toho rozhodnete pro nákup skvělé silikonové panny, za zlomek této částky získáte fantastickou milenku, jejíž krása naprosto převyšuje krásu většiny žen, které můžete v životě potkat a se kterou můžete mít sex, kdykoli a jakkoli vás napadne.

 

reklama: