www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 10/14/2022 - 08:18

Pracovní i podnikatelský svět představuje neoddělitelnou součást našich životů, v níž bychom se měli neustále zdokonalovat. Nezáleží na tom, zdali jste manažeři, personalisté, kouči, majitelé firem, učitelé, psychologové, či vás spíše zajímá cesta obchodu, vždy musíte mistrně ovládnout nejen sociální vlastnosti, nýbrž především sami sebe. K tomu je potřeba se pravidelně vzdělávat a nikdy na sobě nepřestat pracovat. Jak na to?

Objevte svůj skrytý potenciál

Každý člověk v sobě má skryté talenty, jejichž nalezení a správné využití mu dokážou zajistit úspěšný a zajištěný život. Zároveň jsme však otroky mnoha křivd z minulosti, které se projevují ve formě snížené sebedůvěry a pochybností. Na základě těchto dvou faktů pracuje i moderní NLP – neurolingvistické programování.

NLP kurzy jsou založené na několika desítkách let vědeckých poznatků z oblasti lidské mysli, přičemž vám vštípí základní i pokročilé techniky ovládání nejen sebe, ale i ostatních jedinců okolo vás. NLP kurz je velkým dílem úspěchu spousty známých osobností, mezi něž patří třeba Bill Gates, J. K. Rowlingová, Brian Tracy či například Serena Williams.

Cesta ke kvalitnějšímu životu

V naší zemi se této problematice věnuje především certifikovaná Coaching University Czech Republic vedená Radkem Karbanem. Jím pořádané NLP pomohlo od doby svého vzniku již téměř čtrnácti tisícům jedinců z nejrůznějších sfér lidské činnosti. Celý proces probíhá v Praze, přičemž se můžete těšit na několik víkendů přímo nabitých důležitými vědomostmi.

Chcete-li tedy dosáhnout větších úspěchů v pracovním, osobním, soukromém nebo sportovním životě, podívejte se na stránky pod výše vloženým odkazem a zarezervujte si své místo, dokud je ještě čas. Připravte se však na pořádnou porci práce.

reklama: