www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/09/2022 - 15:46

Internet je v současné době ohromným fenoménem a je na něm vážně každý. Zvlášť v posledních několika letech už nelze provozovat úspěšné podnikání bez jeho internetového otisku. Vaše stránky jsou tudíž naprostým základem určujícím úspěch, či neúspěch vaší vize.

Bez webové prezentace ani ránu

Faktem je, že drtivá většina lidí v dnešní době nenakoupí už ani v kamenném obchodě bez prvotního prohlédnutí stránek daného obchodu. O stále rozmáhajícím se internetovém nakupování snad ani nemusíme mluvit. V ohromné záplavě internetových stránek musí ta vaše být výjimkou, jež na první pohled zanechá okouzlující dojem.

Prvních pár vteřin je nejdůležitějších. Většina lidí opustí stránky právě během pěti až deseti vteřin. Tak málo vás dělí od úspěchu, nebo neúspěchu. Základem je tedy přehledný webdesign bez mnoha zbytečných prvků, které akorát odvádí pozornost. Rozhodně se snažte uplatnit spíše méně textů než zahlcovat zákazníky romány. Texty musí být úderné a k věci.

To samé platí pro barevné sladění stránek. Nikdo nevydrží brouzdat skrz nabídku neustále přerušovanou skákajícími okénky a hrající dvaceti barvami. Pamatujte, že pro online marketing platí, že méně je někdy mnohem více. Tvorba webu se neobejde bez pořádné platformy. Jakou můžeme doporučit?

Platforma Webflow

Současný vývoj webových aplikací si připisuje vážně široké spektrum všemožných platforem. Ty se od sebe přirozeně liší a každá má své silné i slabé stránky. Zajímavou platformou je řešení Webflow. Zmíněný nástroj je v podstatě rozdělen na dvě hlavní a snadno ovladatelné části.

Jedná se o vizuální editor webových stránek a je v něm možné zabrouzdat na designérskou a editorskou část. V čem jsou vlastně tyto dva aspekty rozdílné?

Designérská část je velmi šikovná pro tvůrce jednotlivých webů, jimiž jsou třeba různí freelanceři a také agentury. Zmíněné osoby dokáží s tímto nástrojem sami designovat svůj osobní web.

Editorská část je zase vhodná pro majitele jednotlivých webů. Tyto lidi nadchne jednoduchost, s jakou mohou editovat kolektivní data, obrázky či texty. Musíme dodat, že v tomto případě se jedná o rozhraní CMS.

Výhody Webflow

Snad nemusíme připomínat, že volba vhodné platformy umí velmi pozvednout váš internetový marketing a se správným provedením webových stránek je následná webová analytika opravdová radost. Proč by taky ne, když vám bude ukazovat samé úspěšné objednávky a snadný pohyb zákazníků po vašich stránkách.

Na Webflow platformě můžeme ocenit především skvělý poměr ceny/výkonu. S jiným řešením nedostanete tolik muziky za tak málo peněz. Intuitivní rychlost platformy velmi usnadňuje a urychluje volbu webových stránek, tudíž zbyde více času na jejich následné zdokonalování. Pokud se chystáte vystavět kvalitní web na míru, doporučujeme návštěvu stránek společnosti Beneficio. Ti vám moc rádi ukáží veškeré výhody zmíněné platformy. Nebudete litovat.

reklama: