www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 10/22/2023 - 18:21

Užijte si zimu v zasněžené krajině. Za sněhem nemusíte daleko, protože i Česká republika nabízí spoustu krásných míst, kde máte možnost užít si zimních radovánek se vším všudy. Vyrazte do Nového Města, které vás nadchne dlouhou řadou možností, co podniknout v zimě.

Dokonalé ubytování pro všechny věkové kategorie

Dovolená v Novém Městě na Moravě je skvělou volbou pro všechny věkové kategorie. Vyberte si ubytování v Novém Městě na Moravě, které vám během zimní dovolené nabídne potřebný komfort. Není nad to, když si po náročné lyžovačce či túře dopřejete chutné jídlo a uvolníte si ztuhlé svalstvo v bazénu, vířivce, sauně či při masáži. V nabídce hotelů a penzionů naleznete takové, které jsou vhodné pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory. Každý si tak přijde na své.

Ideální místo pro milovníky lyžování

Novoměstsko jako takové bývá právem nazýváno kolébkou lyžování. A právě proto je toto místo ideální volbou pro zimní pobyt. V zimě tu na vás totiž čeká krásných 100 km pravidelně udržovaných běžeckých tras a ve Vysočina Aréně třeba budete mít štěstí na trénink nebo závody v biatlonu. Nedaleký skiareál Harusák potěší milovníky sjezdového lyžování.

Pro procházky zasněženou krajinou je Nové Město jako stvořené

I ti, co rádi chodí pěšky, budou fascinováni krásnou zasněženou krajinou Novoměstska. Během kratších i delších procházek se pokocháte zasněženými vrcholky, stromy a zamrzlými rybníky, které k zimě neodmyslitelně patří. A až se do vás pustí chlad a mráz, stačí si v některém z místních občerstvení dopřát svařák a hned vám bude líp na těle i na duši.

Zajímavá místa v okolí

Je právě ten nejvyšší čas. Zarezervujte si co nejdříve ubytování na Hotel.cz a vyrazte na dovolenou do Nového Města na Moravě třeba během vánočních svátků nebo na Silvestra. Věřte, že budete nadšeni.

 


reklama: