www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 02/19/2020 - 15:23

Období kojení přináší jedny z nejkrásnějších okamžiků pro maminky a jejich děti vůbec. Se svým dítkem si nikdy nejste tak moc blízko jako právě při tomto magickém aktu. Aby bylo kojení co nejpříjemnější, vyplatí se zainvestovat do speciálních kousků oblečení.

Žádné zbytečné odhalování

Jestliže na kojení zvolíte nevhodný model šatů či trika, může vám tento kousek oblečení následně způsobovat potíže. Naopak maminky, které se rozhodnou pro kojící tričko, zažívají během kojení maximální pohodlí. Díky tomuto kousku vás nikde nic netahá a netlačí, takže se lehce dokážete plně uvolnit. Mimo to se nemusíte zbytečně odhalovat, což jistě ocení ženy, jež svého potomka potřebují nakrmit na veřejném místě.

Investice do kvalitního kojícího trika se rozhodně vyplatí, protože vám přinese maximální komfort, jaký v jiném modelu nezažijete. Navíc když se cítí příjemně matka, pozná to i dítě, a podle toho se také chová. Nekažte si tohle krásné období zbytečnostmi a užívejte si díky správnému typu oděvu kojení svého drobečka na plno.

Merino vlna má mnoho benefitů

Pokud se pro kojící tričko rozhodnete, je důležité klást důraz taktéž na výběr materiálu. Pro tyto účely perfektně poslouží hlavně merino vlna, která má mnoho benefitů. V první řadě dokáže perfektně regulovat tělesnou teplotu, takže se nemusíte obávat, že se budete ve vlně příliš potit, anebo naopak se třást zimou. Dále merino skvěle odsává vlhkost a je velmi příjemné na dotyk, což je u tohoto typu oblečení rozhodně žádoucí.

Dámské merino tričko můžete zakoupit v mnoha různých variantách. Do letních měsíců jistě oceníte tenčí triko s krátkým rukávem či tílko a v zimě zase teplejší kousek s delším rukávem. Co se barev týče, výběr je opravdu pestrý. Jedná se o stylové produkty, jež jsou navíc stoprocentně funkční.

reklama: