www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 08/08/2018 - 18:38

Současný pracovní trh je poměrně rozmanitý, ale nastal obrovský nedostatek kvalitních pracovníků, a proto je poměrně snadné najít si jiné zaměstnání. Jestliže nejste na dosavadní pracovní pozici spokojení, měli byste s tím něco udělat, protože není nic horšího než chodit každé ráno do zaměstnání s odporem.

Hospodářská krize už dávno pominula. Od roku 2008 je nejvíce volných pracovních míst, tudíž nemusíte mít strach změnit působnost. V dnešním digitálním světě máte jednu obrovskou výhodu. Už nemusíte obcházet firmy osobně, jelikož inzeráty na volné pracovní nabídky najdete na internetu.

Kde hledat volná pracovní místa?

Zřejmě volná pracovní místa začnete hledat na známých inzertních portálech, kde se však objevují neustále dokola jedny a ty samé nabídky, o něž nemá nikdo zájem. Občas sice narazíte na exkluzivní pracovní pozici, ale to pouze v okamžiku, že při vás stojí Štěstěna.

Jestliže prahnete po atraktivních pracovních nabídkách, pátrejte na webových stránkách potenciálních zaměstnavatelů. Znát ale všechny společnosti ve vašem okolí je nadlidský výkon, a proto vznikl unikátní projekt 248.cz, což je vyhledávač nabídek prací přímo na stránkách zaměstnavatelů. Stačí zadat okres, profesi či činnost firmy, a pak se vám zobrazí relevantní nabídky práce.

Životopis a motivační dopis posíláte přímo do firmy

Ještě mají známé pracovní portály jednu nevýhodu. Většinou na ní inzerují personální agentury, čímž se však portál 248.cz od nich liší. Pokud se rozhodnete poslat životopis a motivační dopis na konkrétní pracovní nabídku, máte jistotu, že dokumenty putují rovnou do dané firmy, a tak se stanete kořenovým zaměstnancem, nikoliv pracovníkem přes personální agenturu.

Podívejte se na web 248.cz, kde na vás čeká lepší práce.

reklama: