www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 06/01/2021 - 23:43

Nároky na velikost monitorů neustále stoupají. Potřebujeme zvládat čím dál tím víc práce a velká plocha monitoru nám umožnuje zhostit se tohoto úkolu mnohem pohodlněji. Co si však počít, pokud jsme odkázáni pouze na malou obrazovku notebooku?

Pokud nemáte doma dostatek místa na velký monitor, nebo jste často na cestách odkázáni na práci na notebooku, může pro vás být řešením skládací přenosný monitor značky Misura, který dokáže rozšířit obrazovku vašeho laptopu na trojnásobek. Jak je to možné?

Jedná se o kompaktní patentovanou konstrukci, kterou jednoduše připnete k obrazovce vašeho notebooku, čímž přidáte na obě jeho strany kvalitní LCD displeje s full HD rozlišením, které můžete libovolně natáčet v úhlu až 235 stupňů a vytvořit si tak pracovní prostředí podle vašeho vlastního vkusu. Připojení k notebooku vám nezabere více než pár sekund, jak se můžete přesvědčit na tomto unboxing videu.

Stejně rychle, jako duální přenosná LCD sestavíte, je můžete také demontovat. Konstrukce se jednoduše složí jako leporelo, načež nezabere více místa než běžný notebook. Přenosný monitor tak můžete brát sebou na cesty a přibalit jej třeba do tašky k vašemu notebooku.

Od této chvíle pro vás malá plocha obrazovky nebude představovat problém. Klidně můžete pracovat na tabulce v Excelu, zatímco budete na dalších obrazovkách sledovat například video, a po očku se dívat, zdali vám nepřišel nový e-mail.

Přenosný monitor však využijete nejen k práci. Pokud si vy nebo vaše děti občas rádi zahrajete nějakou počítačovou hru, je přenosný monitor Misura ideálním řešením, které vás dokáže přenést do virtuálního světa jako máloco jiného. Díky možnosti natočení monitorů vás bude obraz doslova obklopovat a získáte pocit, že jste skutečnou součástí počítačového světa.


reklama: