www.katedrala.cz


         
Sem dávejte tiskové zprávy
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/16/2015 - 16:28
Víte jaké stránky Vaši zaměstnanci/studenti/žáci/děti navštěvují? Víte, že se dá jednoduše blokovat přístup na Internet? Představujeme Vám novinku na trhu – online filtr Internetu. Hardwarové zařízení pro aktivní blokování vybraných skupin webových stránek. Zařízení je určené pro domácnosti/firmy/školy.
Vložil/a POHANKA-jidelna..., Čt, 09/11/2014 - 15:29
Ten, kdo zavítal ve středu 20. 8. 2014 do pardubické jídelny pro zdraví POHANKA, se mohl nejen zdravě naobědvat, ale také si bezplatně nechat změřit svoji tělesnou kondici. Již podruhé se tam totiž uskutečnil Den zdraví, při němž odbornice na výživu a zdravý životní styl díky svým speciálním přístrojům zjišťovaly zájemcům jejich rozložení tělesných tuků, svalové hmoty, funkčnost lymfatického systému, metabolický věk a další důležité hodnoty ovlivňující fungování lidského těla.
Vložil/a POHANKA-jidelna..., Út, 09/02/2014 - 14:10
Dětský den se zajímavou náplní uspořádala Koalice nevládek Pardubicka ve spolupráci s Pardubickým krajem a ZŠ Bratranců Veverkových. Na uvedeném místě se podařilo propojit 18 neziskových organizací a sportovních klubů se světem dětí, zdravých i handicapovaných, kterých dorazilo více než 450.
Vložil/a vita, Út, 01/28/2014 - 23:05

Kladkostroje Stahl rozeznáváme řetězový a lanový. Vyznačují se především svým kvalitním zpracováním a dlouhou životností.

 • Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
 • Číst dál
 • Jagg.cz
 • Linkuj.cz
 • Mojelinky.sk
 • Vložil/a ServiceMan TV, Po, 01/06/2014 - 11:57

  Webová stránka ServiceMan TV je nová interaktivní služba, zaměřená na praktické videonávody z oblasti domova, zahrady, automobilů, kutilství, hobby, IT a dalších. Cílem je poskytnout prostor lidem, kteří chtějí ostatním pomoci s péčí, instalacemi, údržbou a opravami jejich osobních věcí.

   
  Vložil/a Commservis.com, Čt, 11/21/2013 - 19:25
  Minulý měsíc vyšla kniha známého českého básníka a autora Tomáše Zdechovského původem z Kožlí u Ledče nad Sázavou s názvem Nekonečné ticho, kterou poprvé představil ve Spojených státech. Doposud se Tomáš Zdechovský převážně věnoval básnické tvorbě, avšak studium a život v Itálii mu byl natolik inspirativní, že se rozhodl přenést do tohoto prostředí děj své první knihy, která si na českém trhu ihned našla své čtenáře.

  Vložil/a janeczek, Út, 07/16/2013 - 10:07

  Pod pojmem montovaná hala si většina z nás představí opláštěnou ocelovou konstrukci, která slouží výhradně jako prostor pro výrobu, nebo jako prostor pro uskladnění různých polotovarů, výrobků nebo strojů.

  Vložil/a heluz, St, 04/24/2013 - 09:03

  S aktuální novinkou z rodiny akustických cihel - HELUZ AKU 17,5 MK - míří na brněnský stavební veletrh IBF společnost HELUZ. Společně s další novinkou - plněnou cihlou HELUZ Family 25 2in1 ji zde v dubnu představí odborníkům i široké veřejnosti. Oba produkty budou také bojovat o Zlatou medaili IBF. HELUZ AKU 17,5 MK je zvukověizolační cihla s maltovací kapsou určená pro nosné zvukověizolační zdivo.

  Vložil/a fisko, Út, 02/26/2013 - 23:09
  Víte co je čtečka knih? Malé přenosné zařízení a přesto velice kompaktní, protože v něm můžete uchovávat až stovku elektronických knih a aplikací!
  Vložil/a budicek, Čt, 02/21/2013 - 18:24

  Jak si rozmyslet a rozčlenit vaši zahradu? Zde je pár základních postupů, jak na to. Realizace zahrad totiž není jen bezmyšlenkovité osázení prostoru kolem domu, stavba terasy, altánu a zrytí  kousku země na papriky.  Realizace vaší zahrady by měla postupovat logicky a po předem daných krocích.

  reklama:

  Syndikovat obsah