37. O. Petrák, 48. M. Hála, 64. M. Beran, 64. L. Hůlka, 73. J. Shejbal, 75. J. Vondra, 83. A. Kadlec, 90. M. Hybš
22. D. Souček, 31. F. Souček, 90. D. Houska

Střely na branku: 7:2; Střely mimo: 3:3; Rohové kopy: 6:4
Počet diváků: 5 895 (94 % z kapacity 6 300)

Bohemians během reprezentační přestávky chyběl trenér Veselý, který dělá u národního mužstva asistenta. Klokani v jarní části uhráli jen pět bodů za remízy a prohráli s Baníkem. Z klidného středu tabulky se propadli a hrozí jim skupina o záchranu.

Jablonec sice naposledy podlehl doma Plzni, ale předtím měl sérii čtyř zápasů, z nichž vytěžil osm bodů.

Fotbalisté obou týmů už nastupují na hrací plochu, za chvíli začínáme.

o hráči
78. min Soukup o hráči
34 Křapka
Křapka
o hráči
31 Petrák
Petrák
o hráči
70. min Köstl o hráči
22 Vondra
Vondra
o hráči
90. min Puškáč o hráči
o hráči
78. min Hybš o hráči
o hráči
70. min Shejbal o hráči

FK JablonecJablonec(3-4-3)

1 Hanuš
Hanuš
o hráči
F. Souček
o hráči
90. min Hübschman o hráči
Tekijaški
o hráči
D. Souček
o hráči
Kanakimana
o hráči
90. min Gaši o hráči
o hráči
85. min Velich o hráči
26 Hollý
Hollý
o hráči
78. min Alégué o hráči
Chramosta
o hráči
46. min Houska o hráči

Rozhodčí: Černý - Podaný, Dresler
Počet diváků: 5 895

1

Rozehráli hosté.

2

Beran přihrávkou z pravého křídla hledal Hálu, tomu ale na zpracování na vápně scházel krok.

2

Hru přerušil nedovolený zákrok D. Součka na Ristovského, domácí ovšem balon hned odevzdali uspěchanou rozehrávkou.

3

Po nepřesnosti pro změnu na jablonecké straně bude vykopávat brankář Valeš.

5

Sudí Černý přerušil hru, když se Kratochvíl po vzdušném souboji chytil za hlavu. Naštěstí se nejedná o nic vážného.

6

Snažení Bohemians přerušuje útočný faul Kadlece na Čanturišviliho.

7
Dùležité

První slibná možnost v zápase a na svědomí ji mají hosté. Kanakimana měl vpravo dost času na centr, který adresoval Drchalovi. Ten hlavičkoval sám, leč nepřesně.

10

Chramostovi se nepovedl přetažený centr, Kadlec tam situaci snadno pohlídal.

11

Po střetu s Prekopem zakřičel Martinec a sudí na polovině hřiště odpískal domácímu fotbalistovi faul.

12

Kadlec s Beranem vybojovali na pravém křídle rohový kop, rozehraje ho Hála.

12

Hálův centr ale letěl velmi pomalu vzduchem a nebyl nebezpečný, jablonecká defenziva si poradila.

13
Dùležité

Velká šance ve vápně Jablonce! Prekop pronikl po levém křídle a z úhlu přihrával pod sebe Hálovi, ten ale v tísni nedokázal zakončit do poloodkryté brány.

14

Domácí si nadvakrát poradili se standardní situací Jablonce.

16
Dùležité

Hálův dalekonosný aut prodloužil Kadlec od první tyče za sebe ke Křapkovi, ten hlavičkoval a Hanuš musel ukrýt balon do rukavic. Zakončení obránce Bohemians nicméně postrádalo razanci.

18

Kratochvíl na hraně šestnáctky Bohemians nabil k ráně Čanturišvilimu, ten vypálil tvrdě, ale vysoko nad bránu.

19

Pobídka F. Součka byla pro Kanakimanu příliš dlouhá, hrát může Valeš.

20

Hanuš nepřesně rozehrál a byla z toho nadějná příležitost pro Bohemians. Dravý Beran zatáhl míč do šestnáctky, našel pod sebou Hálu, tomu však při snaze o zakončení podklouzly kopačky.

21

Valeš vyběhl z brány téměř na půlku a odkopem zastavil potenciální brejk hostů.

22
Góly

Michal Beran (Bohemians) vstřelil gól. Bohemians - Jablonec 1:0
Domácí jdou do vedení! Beran převzal míč na hraně šestnáctky a z druhého, třetího doteku vypálil nádherně do horního rohu na vzdálenější tyč.

22
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Daniel Souček (Jablonec)

25

Kadlec na křídle nevyzrál na Čanturišviliho a navíc ho u lajny fauloval.

26
Dùležité

Na opačné straně se Hollý snadno dostal po nákopu za Petráka, ve vápně míč zasekl a Valeš musel pohotově zasáhnout.

27
Dùležité

Hála rychle rozehrál situaci po míči rozhodčího, kolmicí vyslal do jabloneckého vápna Prekopa, ten pálil z první, ale ze složité pozice a nad.

29

Po Hálově dlouhém autu opět v akci Prekop, tentokrát balon jen prodloužil za sebe do Hanušových rukavic.

30

Kratochvílův centr z hloubi pole hravě zkrotil domácí brankář Valeš.

31
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Filip Souček (Jablonec)
Za podražení Hály na pravém rohu pokutového území.

31

Rozehrávky se ujal Kovařík, ale trefil prvního bránícího hráče.

33

Drchal nedosáhl na přihrávku z levé strany a hrát tak opět mohou domácí.

34

Zápas přerušuje nedovolený zákrok Kratochvíla na Hůlku na polovině hřiště.

36

Jablonečtí se málem „zadarmo“ dostali do šance po nepřesnosti v obraně Bohemians, ale Hollý místo zakončení ještě hledal Drchala. Přihrávka pro něj nicméně byla dlouhá.

37
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Ondřej Petrák (Bohemians)

38

Jablonecká standardka skončila Tekijaškiho hlavičkou nad Valešovu bránu.

39

Martinec se výtečně vrátil a hlavičkou do zámezí zabránil tomu, aby ve vápně přistál centr zleva na Beranových kopačkách.

40
Góly

Lukáš Hůlka (Bohemians) vstřelil gól. Bohemians - Jablonec 2:0
Kovařík zakroutil centr od pravého praporku na prostor penalty, kam si naběhl domácí kapitán Hůlka a hlavičkou překonal Hanuše.

42
Dùležité

Pěkná akce Bohemians po pravém křídle třetím gólem nekončí. Prekop si zpracoval pěkný pas od Ristovského, ale už nezvládl z otočky zakončit dostatečně přesně a razantně.

44

Kadlecovi se teď příliš nepodařil centr z pravé strany, minul oba nabíhající spoluhráče Hálu s Prekopem.

47

Jablonecké úpravy v sestavě znamenají vysunutí Martince na hrot.

48
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Martin Hála (Bohemians)
Domácí fotbalista ve skluzu nepříjemně dojel Kratochvíla.

49

Kanakimana pláchl po křídle Kovaříkovi, pak ale jeho ostrý centr prosvištěl neškodně malým vápnem Bohemians.

53

Hostující roh domácí obrana pohlídala.

54

Křapka nedovoleně zastavil Hollého, standardka pro Jablonec.

57

Křapka musel pod tlakem napadajícího protihráče odehrát míč do zámezí.

58

Valeš rozbíhal pohotovým výkopem Prekopa, ale přihrávka byla příliš rychlá a míč skončil u druhého gólmana Hanuše.

60

Po delší odmlce Bohemians zaměstnali také obranu hostů, ti ale zablokovali Hůlkovu střelu a poradili si také s Kadlecovým vysokým centrem.

63
Dùležité

Obrovskou šanci teď nevyužil Hála! Domácí křídelník zasekával balon proti bránícímu F. Součkovi, pak ale pomalou ranou trefil Hanuše. To se dalo vyřešit lépe.

64
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Beran (Bohemians)

64
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Lukáš Hůlka (Bohemians)

65

Kovařík se neprodral do šestnáctky Jablonce přes F. Součka, s nímž se srazil. Podle sudího Černého se o penaltový faul nejednalo.

66
Dùležité

Domácí bek Kadlec si zasekl balon na střed a vypálil ze střední vzdálenosti, levou tyč Hanušovy brány o tolik neminul...

67

Na opačné straně trávníku hostující akci zastavuje postavení mimo hru.

68

Rohový kop pro Jablonec po rychlém rozehrání autu. Při akci se zranil domácí Petrák, který potřebuje ošetření.

71

Až teď se jablonečtí dostali ke zmíněnému rohovému kopu a zopakují si ho z druhé strany.

72

Až potřetí Souček poslal do vápna Bohemians nepříjemný centr, Valeš si ovšem vyboxováním míče poradil.

73

Brejk Bohemians zakončil Shejbal nafilmovaným pádem v šestnáctce a vyslouží si za to od sudího kartu.

73
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Shejbal (Bohemians)

74

Shejbal opět v akci, tentokrát šel sám na bránu, ale na hranici vápna v souboji s Houskou upadl. Rozhodčí Černý nedovolený zákrok nepíská.

75
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Vondra (Bohemians)

76

Valeš sebral ze vzduchu Čanturišviliho centr a lehl si na zem, potřebuje ošetřit.

77

Počet diváků 5 895 (94 % z kapacity 6 300)

78

Do hry se zatím u domácí střídačky chystá Hybš, do akce možná bude muset i náhradní brankář.

81

Ristovski v tísni v jablonecké šestnáctce vybojoval roh pro domácí.

82

S centrem od praporku si defenziva hostů poradila, bude se ale muset nadále bránit.

83
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Adam Kadlec (Bohemians)
Domácí bek složil unikajícího Drchala jako v americkém fotbalu.

85

F. Souček zahrál na polovině rukou a sudí Černý přerušuje hru.

85
Støídání

Střídání Jablonec: ze hřiště odešel Václav Drchal, nahradil ho Oliver Velich

87
Dùležité

Soukup prvním zákrokem likviduje velkou šanci Martince, který se náhradního brankáře domácích pokoušel překonat ve vápně ranou mezi nohy.

90
Støídání

Střídání Jablonec: ze hřiště odešel Filip Souček, nahradil ho Tomáš Hübschman

90
Støídání

Střídání Jablonec: ze hřiště odešel Bienvenue Kanakimana, nahradil ho Jakub Gaši

90

Nastavuje se sedm minut.

90

Domácí tahají čas u pravého praporku, kde se jim daří držet balon, případně hrou o soupeře získávat autová vhazování.

90

Zhruba v polovině nastavení nakopává Hanuš míč vpřed, hostům se ale nedaří ho tam udržet.

90

Zápas ještě natáhne ošetřování Martince, který se srazil s Vondrou. Toho nejspíš chytila křeč do pravačky.