Góly: 33. L. Krobot, 43. K. Daněk, 51. L. Krobot, 53. L. Krobot

40. T. Zlatohlávek, 41. K. Vacek, 70. V. Patrák
29. P. Čavoš, 68. S. Boháč, 74. L. Ezeh

Střely na branku: 9:4; Střely mimo: 5:3; Rohové kopy: 2:6
Počet diváků: 3 112 (67 % z kapacity 4 620)

Nováček soutěže z Karviné se představí v Pardubicích, na které ztrácí pět bodů. Východočechům stačí k záchraně remíza.

Domácí Karvinou v základní části sezony v obou případech porazili - loni v srpnu 2:1 doma a letos v únoru 3:0 venku. Mohou tak jít do souboje poměrně sebevědomě.

Ve čtvrtek ovšem Pardubičtí selhali v Jablonci, kde padli vysoko 0:3. Naproti tomu vítězství Karviné 3:1 v pražském Ďolíčku nad Bohemians 1905 znamenalo zachování jejích nadějí na vyhnutí se baráži.

o hráči
78. min Mareš o hráči
o hráči
86. min Donát o hráči
Hlavatý
o hráči
11 Daněk
Daněk
o hráči
78. min Sychra o hráči
17 Krobot
Krobot
o hráči
72. min Černý o hráči
Patrák
o hráči
72. min Zlatohlávek o hráči

o hráči
46. min Raspopovič o hráči
o hráči
71. min Memič o hráči
Boháč
o hráči
Budínský
o hráči
56. min Žák o hráči
28 Čavoš
Čavoš
o hráči
46. min Ayaosi o hráči
Ražnatovič
o hráči
17 Regáli
Regáli
o hráči
71. min Akinyemi o hráči

2

V krátké době druhý aut pro hosty od pravé lajny.

3

Hostující Regáli se z levé strany dostal k zakončení a poprvé vytkoušel Kinského. Ten u přední tyče chytá.

4

Krátce poté se na dostřel karvinské brány dostaly Pardubice, ale nic z toho nebylo.

4
Dùležité

Až teď! Ve vápně se přes obránce uvolnil pardubický Patrák, ovšem brankáře Karviné Ciupu nepřekonal. Střela na pravou Ciupovu ruku nebyla přesná ani prudká. Roh pro domácí.

4

A ten nijak zvlášť nebezpečný nebyl, Ciupa si balon v pohodě stáhl ze vzduchu.

6

Domácí jsou nyní aktivnější a obléhají vápno hostí.

8
Dùležité

Po centru Mikuše zprava se do tutovky dostal Ezeh, ale jeho zakončení „koníčkem“ bravurně vyrazil na břevno gólman Kinský!

11

Domácí drželi míč jenom chvíli, povedená akce Karvinozu nakopla a dál útočí.

12

Pardubický brejk vyšuměl ještě poměrně daleko od vápna.

14

Dlouhý nákop Pardubic končí u Ciupy.

17

Domácí Kissiedou z dálky napálil jen protihráče.

18

Tečovaná střela pardubického kapitána Vacka a pardubický roh.

18

Surzyn se po kopu od praporku dostal k odraženému míči, ale vysoko přestřelil. Odkop od Ciupovy brány.

20

Faul na Patráka, přímý kop pro domácí.

21

A ten vyzněl do ztracena.

23

Hra se celkem přelévá, ale kromě Ezehova, respektive Patrákova pokusu jsme zatím vážnější příležitost neviděli.

26

Faul na Krobota, volný kop pro Pardubice. Staví se k němu Hlavatý s Daňkem.

26

Rozhodčí Berka domlouvá strkajícím se hráčům ve vápně.

27

Nakonec standardku zahrával Hlavatý a Ciupa s jeho střelou k levé tyči neměl sebemenší problémy.

28

Patrák zadrbal pardubický protiútok, Svozil jej ve vápně snadno obral o balon.

29
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Patrik Čavoš (Karviná)

29

Faul na Boháče, Karviná rozehrává.

30

Balon končí po neškodné střele domácích v zámezí, Ciupův výkop.

33
Góly

Ladislav Krobot (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Karviná 1:0
Pardubickou trefu musel ještě posvětit VAR, protože situace vypadala ofsajdově. Krobot v první chvíli skutečně v ofsajdu stál, ovšem v mrtvém, Halinského balon za obranu převzal jiný hráč, Hlavatý. A ten pak Krobota našel před prázdnou bránou.

36

Karviná se snaží rychle odpovědět.

37

Další Krobotova střela po Hlavatého nahrávce, ale hodně nepovedená.

40
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Tomáš Zlatohlávek (Pardubice)
Za nesportovní chování mimo hru.

41
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Kamil Vacek (Pardubice)
Vacek na půlce „přerušil“ karvinského Čavoše.

43
Góly

Kryštof Daněk (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Karviná 2:0
Už se zdálo, že Daněk situaci ve vápně přehrál, ale jeho zasekávačka nakonec slavila úspěch a následná rána „do víka“ také.

Střídání Karviná: ze hřiště odešel Dávid Krčík, nahradil ho Momčilo Raspopovič
Trenér Karviné Lubomír Vlk posílá na plac čerstvé síly.

47

Domácí Halinský odhlavičkoval vysoký balon, ale Karviná se k míči zase okamžitě dostala.

48

Po souboji se na trávníku chvíli svíjel Patrák, ale standardku budou zahrávat hosté.

49

Pardubičtí poměrně nepříjemný balon do vápna dokázali pokrýt.

49

Faul domácích, Budinský zahrál přímý kop z pozice kousek od levého rohu pardubického vápna docela nadějně, ale gól z toho nebyl.

51
Góly

Ladislav Krobot (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Karviná 3:0
Krobot se uvolnil ve vápně a zamířil „za háčky“ k levé tyči karvinské brány. Ciupa zůstal stát jako opařený.

53
Góly

Ladislav Krobot (Pardubice) vstřelil gól. Pardubice - Karviná 4:0
A další těžký direkt pro Karvinou. Krobot završuje u levé tyče hattrick poté, co ho vyzval ke skórování Hlavatý. Ciupovi prostrčil míč špičkou mezi nohama.

56
Støídání

Střídání Karviná: ze hřiště odešel Lukáš Budínský, nahradil ho Dominik Žák

59

Na karvinskou bránu se valila další pohroma, Ichovu nahrávka ale obrana hostí odvrátila.

62

Karviná se snaží vymyslet alespoň nějakou dílčí odpověď, ale zatím se jí to vůbec nedaří.

66

Ezeh prodloužil centr ve vápně hlavou, ale Kinský balon u tyče dokázal zkrotit.

68
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Sebastian Boháč (Karviná)
Boháč raději fauloval při brejku Pardubic.

68

Z následného přímého kopu ze strany se nic neurodilo.

70
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Vojtěch Patrák (Pardubice)

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Ladislav Krobot, nahradil ho Pavel Černý
Hrdinu Krobota vyprovází ze hřiště hromový potlesk.

72
Støídání

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Vojtěch Patrák, nahradil ho Tomáš Zlatohlávek

74
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Lucky Ezeh (Karviná)

75

Počet diváků 3 112 (67 % z kapacity 4 620)

76

Centr Karviné z přímého kopu skončil v zázemí, jeho trajektorii u pardubické brány hlídal Vacek.

77

Faul na Kissiedoua, který se pokoušel technicky vymanit ze sevření protihráčů.

Dùležité

Zlatohlávek našel v brejku nádhernou „ulicí“ Sychru, ovšem ten následně neprostřelil Ciupu.

82

Rozhodčí Berka se nechtěně zapojil do hry, když odrazil míč po nahrávce jednoho z karvinských dopředu, a založil tak pardubický protiútok. Ihned ovšem pískl a omluvil se.

86
Støídání

Střídání Pardubice: ze hřiště odešel Kamil Vacek, nahradil ho Denis Donát

86

Domácí kotel vyvolává jméno trenéra Pardubic Radoslava Kováče.

87
Dùležité

Memičova táhlá střela zpoza šestnáctky, Kinský jí konečky prstů pomohl na roh.

89

K hostujícímu Svozilovi u pardubické tyče vyrazil klubový lékař Karviné, nic vážného by to naštěstí být nemělo.

90

Nastavuje se opět jen jedna minuta.

90
Dùležité

Sychra v brejku nahrával Zlatohlávkovi, jeho střelu po zemi zlikvidoval Ciupa. Bůra tedy Pardubičtí nedali.