Žluté karty:
62. L. Mužík

Střely na branku: 2:2; Střely mimo: 4:2; Rohové kopy: 8:4
Počet diváků: 3 331 (67 % z kapacity 5 000)

Mladá Boleslav vyhrála poslední dvě ligová utkání a přes Prostějov postoupila do osmifinále domácího poháru. Bohemians se na hřišti soupeře představí po dvou duelech doma, remíze s Ostravou a výhře s Olomoucí.

Když se oba týmy potkaly v minulé sezoně, vítěz dal čtyři góly. Bude utkání bohaté na branky i tentokrát?

1

Začal první poločas utkání Ml. Boleslav - Bohemians

2

Matějovský si jde rozehrát rohový kop. Přípravu provází pískot z tribun, kde mají početné zastoupení fanoušky Bohemians.

o hráči
65. min Jawo o hráči
27 Kubista
Kubista
o hráči
65. min Poulolo o hráči
Matějovský
o hráči
90. min Šimek o hráči
Mareček
o hráči
65. min Ladra o hráči
23 Kušej
Kušej
o hráči
9 Júsuf
Júsuf
o hráči
34. min Pulkrab o hráči

o hráči
59. min Mužík o hráči
88 Hrubý
Hrubý
o hráči
87. min Necid o hráči
Jánoš
o hráči
59. min Puškáč o hráči
o hráči
72. min Vondra o hráči
33 Prekop
Prekop
o hráči
72. min Kozák o hráči

3

Matějovský si to sehrál se Solomonem, jehož pobídku před branku přizvedl hlavou do zámezí Prekop.

4

Domácí to zkouší přihrávkou do levého křídla na Kubistu. Ten přihrávku nedohnal.

5

Solomon je aktivní. Další akci rozehrál přihrávkou přes celou šířku hřiště na Kostku.

5

Kostka hledal zřejmě zpátky Solomona, dobře se do dráhy letu míče postavil jeden z hráčů hostí.

6

Bohemka začala především s důrazem na pozornou obranu, prvním cílem je přečkat začátek bez chyb.

7

Dostál nespěchá s autovým vhazováním na polovině domácích.

7

Tam se míče brzo zmocnila Boleslav.

8

Kušej si říkal o kartu prudkým naražením zezadu do Hybšových zad. Hybš má dost, na ránu absolutně nebyl připraven.

9

Krátce po rozehrání šel podobně důrazně, i když šlo o čelní náraz, Matoušek do Fulneka. Takže útočný faul i na opačné straně.

10

Hybš si chystá rohový kop.

10

Balon tečoval mimo pokutové území domácích Júsuf.

11

Hosté přidali na důrazu v obraně, díky tomu se už nedostávají pod takový tlak jako v úvodních minutách.

13

Júsuf dobře udržel míč ve středu pole, posunul ho Fulnekovi, domácí jsou dopředu.

14

Dobře postavená obrana Bohemians se odmítla dostat do potíží, přichází rázný odkop.

15

Trmal si trochu zkomplikoval situaci při rozehrávce, přímo před brankou mu sjel míč z kopačky. Hned k němu dobíhal a skluzoval Matoušek.

16

Po úspěšně vyřešené situaci faul u pravé lajny na domácího Marečka.

17

Solomon zrychlil na levém křídle. To jsou okamžiky, kdy se na trávníku začíná něco dít.

18

Včasným vyběhnutím na míč pomohl obraně hostí gólman Jedlička.

19

Kušej se probíjel k pokutovému území Bohemians, Jánoš ho vytlačil a ještě si vymodlil faul.

20

Kubistova střela z hranice velkého vápna šla poměrně vysoko nad. Domácí hráč zakončoval na dlouhou nohu.

23

Při pokusu o převzetí přihrávky faulován Matoušek.

24

Vidíme přehlídku soubojů a nepřesností.

25
Dùležité

Po sérii nedorazů v boleslavské obraně mohl zblízka zakončovat Matoušek, míč mu ale odskočil k Trmalovi.

26

Na polovině hostí zůstal ležet Júsuf. Nezdálo se, že by byl faulován, zřejmě špatně došlápl.

28

Po ošetření je boleslavský útočník v pořádku.

29
Góly

Abdalláh Hilál Júsuf (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Bohemians 1:0
No a domácí mohou být nadšení, že je jejich hroťák na hřišti! Obloučkem v pokutovém území ho našel Fulnek, Júsuf se vyšrouboval do vzduchu a zavěsil.

31

Smržova přihrávka proletěla před domácí brankou.

33

Domácí se snaží využít převahy, přejít do šance je ale znovu problém.

34
Støídání

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Abdalláh Hilál Júsuf, nahradil ho Matěj Pulkrab
Vedoucí gól Mladé Boleslavi dal Júsuf zřejmě přece jen se zatnutými zuby. Ještě chvilku vydržel, jeho šouravý pohyb z hřiště je ale výmluvný.

35

Zasekávačkami si na obranu Bohemians nepřišel Solomon. Raději uvolnil Kostku, který mířil vysoko nad.

36

Standardka Bohemky, odpovídají zkrácenému rohovému kopu.

37

Hosté po gólu přidali v držení míče. S nepřesnostmi se však potýkají nadále.

38

Smrž šel do souboje s Kubistou nedovoleně. I když skončil na zemi, hrát budou domácí.

38

Kovařík přetáhl centr na Dostála. Tomu se po souboji podařilo vybojovat roh.

39

Dva domácí hráči se pokusili odehrát balon do pole, vysoká svíce Matějovského přesto přináší opakování rohu.

40

Po jeho ubránění vyrazil po levém křídle dopředu Solomon. Měl takovou rychlost, že ho při pokusu o kličku zradila stabilita.

41

Matouškovi sjel po hlavě pokus ohrozit boleslavskou branku.

41

Klokanům se daří zastavovat akce domácích a rychle otáčet hru, centrům však schází přesnost.

43

Jánoš rukama poslal na zem Pulkraba.

43

Na centr bleskově vystartoval Jedlička, míč má v rukou.

44

Prekop přiletěl do souboje se Solomonem, hosté ale míč rychle odevzdali.

45

Matějovskému nesedl roh na první tyč.

45

Kušej chtěl svůj individuální výpad zakončit střelou na zadní tyč. Neudělil jí potřebnou rotaci a branku minul.

45

Nastavuje se jedna minuta.

45

V její polovině se domácím podařilo faulem přerušit akci Bohemians.

45

Hybš pošle standardku do pokutového území před Trmala.

46

Matějovský si zkušeně došel pro faul při obcházení Matouška. Přepadl mu přes nohu poté, co mu nasadil jesle.

48

Bleskový brejk domácích a Pulkrab měl na noze zvýšení! Jedlička proti němu vyběhl a přízemní střelu vyrazil.

50
Dùležité

Pulkrab opět ve výborné pozici před brankou Bohemians, hlavičku nedokázal usměrnit na branku.

51
Dùležité

Jedlička drží Bohemku! Karafiát mířil hlavou pod břevno, brankář hostí vyrazil nad. Série rohových kopů Boleslavi pokračuje.

53

Závar ve vlastním vápně řeší domácí odkopem daleko do pole.

54
Dùležité

Smrž našel vzduchem Hůlku, který hlavou zakončil přesně k tyči, nejspíš ale z ofsajdu.

Jan Matoušek (Bohemians) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Bohemians 1:1
Další přesný zásah hlavou už bude bezpochyby platit! Kovařík z levého křídla krásně našel Matouška, který o zem pod břevno srovnává.

62
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Ladislav Mužík (Bohemians)

65
Støídání

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Daniel Mareček, nahradil ho Tomáš Ladra

65
Støídání

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Vojtěch Kubista, nahradil ho Florent Poulolo

65
Støídání

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel John Solomon, nahradil ho Lamin Jawo

67

Domácím neklaplo dobývání pokutového území, po sražené Matějovského přihrávky jde dopředu Mareček.

67

Ve středovém kruhu ho domácí zastavili.

68
Dùležité

Matějovský si nechal pár metrů před brankou sklepnout hrudí míč proti noze, neprostřelil bránící hráče Bohemians.

69
Dùležité

Po rohu velká skrumáž v malém vápně, na Jedličku zpod nohou vyletěl míč. Brankář hostí ho chytá na brankové čáře.

70

Boleslav přidává na tempu. Kostka převzal míč v rychlosti, centrem trefil svého strážce.

71

Fulnekovi nesedla střela z odraženého míče, místo na branku šla do strany.

72

Matoušek má křeče, oba celky využívají pauzu k občerstvení.

75

Domácí budou chvilku hrát bez Suchého. V souboji mu zřejmě protihráč šlápl na ruku, což si Suchý běží za lajnu nechat ošetřit.

78

Bohemians toho k žádnému přečíslení využít nedokázali, Boleslav už je kompletní.

83
Góly

Matěj Pulkrab (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Bohemians 2:1
Pulkrab je hrdinou okamžiku! Odpoutal se od obránců, naběhl si na parádní Ladrův pas a hlavou překonává Jedličku.

86

Najíždějícího Ladru obrana Bohemians vytlačila.

87

Křapka zezadu srazil Kostku, tomu se nechce na nohy.

87
Støídání

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Robert Hrubý, nahradil ho Tomáš Necid

87

Počet diváků 3 331 (67 % z kapacity 5 000)

88

Opět přihrávající Ladra a před brankou Pulkrab. Podruhé během pár minut střídající hráči Boleslavi ohrozit branku nedokázali.

88
Dùležité

Kovařík měl na noze vyrovnání! Puškáč mu udělal prostor před brankou, uhrál souboj s dvěma obránci a Kovaříkovi stačilo zavěsit. Chtěl to udělat co nejvíc nechytatelně, mířil zbytečně moc k tyči a těsně ji minul.

89

Bohemians cítí šanci a přitlačili domácí k jejich brance.

90

Domácí hlavičkáři jsou sešikovaní v obraně a odvracejí jeden centr za druhým.

90

Ideálně to udělal Poulolo. Nejenže vybojoval míč, ale ještě ho dokázal poslat do křídla na Kušeje.

90

Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
Støídání

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Marek Matějovský, nahradil ho David Šimek

90

První nastavenou minutu dokázala Boleslav ukrojit střídáním.

90

Následně domácí drží balon u rohového praporku, kam je dostal Kušejův průnik.

90

Dvě minuty Boleslav dokázala držet míč na útočné polovině a uhrávat autová vhazování. Teď už se musí stáhnout do obrany.

90

Trmal má v moci centrovaný míč. S rozehráním spěchat nebude.

90

Ještě jedna minuta tohoto zápasu, další dlouhý míč před Trmala posílá Jedlička.

90

Hosté nic nebezpečného vytvořit nedokázali, dokonce si nechali míč utéct do zámezí.